در غیر اینصورت چندان زیبا نخواهد بود

پس اگر به دنبال این هستید که در این نواحی بدن کشیدهتر جلوه کنید، یقه لباس عروستان را هفتی انتخاب کنید. پس بهتر است که آن را در جایی بلند آویزان کنید. خیلی از عروس خانم ها برای این که لباس عروس شان اندازه شان شود، آن را کوتاه می کنند در حالی که این کار اشتباه است. برای تهیه لباس عروس، حداقل باید یک ماه تا یک ماه و نیم قبل از تاریخ مراسم اقدام کرد تا سر فرصت لباس آماده شود و خیاط وقت کافی داشته باشد ولی خیلی از عروس خانم ها به دلیل دوندگی های نزدیک مراسم و حتی استرس طی این مدت لاغر می شوند و وقتی برای پرو می روند، اندازه هایشان تغییر کرده است ولی راه حلی برای این مشکل وجود دارد؛ خیاط های لباس عروس به جای زیپ، پشت لباس را با بند به هم وصل می کنند که به صورت ضربدری بسته می شود، این کار هم نمای زیبایی به پشت لباس می دهد و هم باعث می شود بتوان اندازه آن را به دلخواه تا حدی تغییر داد تا بالاتنه درست قالب اندام عروسباشد.

از قبل بودجهتان را مشخص کنید و در همان طیف قیمتی بهدنبال لباس بگردید. براي اطمينان بيشتر از پاکيزگي لباس ميتوانيد با صرف کردن هزينه اندکي از يک خياط ماهر بخواهيد تا آستر لباس را برايتان عوض کند. بهتر است که لباس تان را روز عروسی در مزون بگذارید تا هم جذابیت و تازگی آن حفظ شود و هم خراب نشود. اگر کفش شما پاشنه بلند است، بهتر است که رقص تان را هم با آن تمرین کنید تا مشکلی ایجاد نشود. این مدل یقه هم بالاتنه را کشیده نشان میدهد و معمولا به دلیل باز بودن یقه تا روی شکم، آستینهای لباس در این مدل بلند گرفته میشود. اگر با پوشیدن لباس خیلی باز مشکلی نداشته باشید، این گزینه هم میتواند در میان انتخابهایتان قرار بگیرد. هنگام خرید و انتخاب لباس عروستان باید حتما به عقاید مذهبی خود و همسرتان توجه نمایید و بر اساس این عقاید لباس باز یا پوشیده انتخاب کنید.

برخی مدل دکلته بوده و برخی نیز کاملا پوشیده خواهند بود، در انتها تنها چیزی که مهم است، زیبایی اندام، پوست صاف و بدون عیب شما و میزان راحتی شما در لباس است که مشخص می کند تا لباس از چه اندازه پوشیدگی و نوع آستینی بهره ببرد. یکی از ویژگی های مثبت در مدل های ماهی این است که علاوه بر استفاده به عنوان لباس عروس، می توانید از این مدل ها به عنوان لباس مجلسی مدل ماهی شیک و با وقار نیز استفاده کرده و در مجالس بدرخشید، شاید تنها راه برای اینکه یک لباس مدل ماهی کاملا به تن شما بنشیند، وجود اندامی خوب در شما باشد.

یکی از چیز هایی که یک بار بیشتر برای هر دختری اتفاق نمی افتد، عروسی و پوشیدن لباس عروس است. کارشناسان مد و لباس به دلایل زیر پوشیدن لباس عروس آستین دار را پیشنهاد می دهند. طراحان لباس عروس گاهی برای بهتر دیده شدن پارچه لباس عروس، آن را آستین دار طراحی می­کنند. اگر لباستان آستین دار است مطمئن شوید که می توانید به راحتی دستتان را بالا بیاورید. اگر لباس شما برای تان بلند است و پول زیادی برای آن پرداخته اید و نمی خواهید آن را برش بزنید، بهتر است که لباس عروس تان از بین تور های آن به سمت بالا بکشید و سپس آن را کوک بزنید.