در غیر اینصورت چندان زیبا نخواهد بود

اکثر این مدلها را بهترین طراحان مد جهان خصوصاً در کشورهای فرانسه و ایتالیا طراحی کردهاند. طراحی این مجموعه بسیار زیبا از تاریخچه درخشان این برند الهام گرفته است، و آن را با سبک های جدید در آمیخته که مجموعه ی در حال حاضر را، می توان یکی از بهترین و جذاب ترین کارهای پرونویاس تا کنون دانست. این مدل برای عروس های باریک و لاغر اندامی که می خواهند بلندتر نشان داده بشوند و در قسمت رانها و پاهایشان لاغرترند بسیار مناسب است اما برای افراد چاق مناسب نیست. خشکشویی لباس عروس و اتوشویی لباس عروس بسیار حائز اهمیت است. لباس عروس های آستین سه ربع هم همون ویژگی های بالایی رو دارن و البته در نوع خودشون خیلی هم زیبا هستن. البته برای این موضوع از لباس عروس های آستین کوتاه و یقه کمی پوشیده هم میشه استفاده کرد.

لباس عروس های آستین بلند یه حسن دیگه هم دارن و اون اینه که اگه کسی بخواد زیر لباس عروس گن بپوشه معمولا با لباس عروس های یقه باز غیر ممکنه و اینجاست که حسن اصلی لباسهای پوشیده بیشتر به چشم میاد. پاپیون یک نوع گره زیباست که اکثرا دوست دارن و به کار رفتن این گره در لباس، زیبایی اون رو چند برابر میکنه. سرشانه های انگار بعدا متصل شده اون هستش. این بانوان می توانند جامه هایی با بالا تنه چسبان و دراپه های ریز را با اکسسوری هایی از جمله: دستکش بلند، تور سر پر چین ظریف، دسته گل گرد ست کنند. این عکس مربوط به مطلب لباس عروس با تور دانتله که لباس عروس با آستین سه ربع هست. 2. به کوتاهی قد و یا بلندی آن دقت کنید، قد پاشنه کفش خود را نیز در زمان انتخاب لحاظ نمایید.

لباس عروسی که انتخاب خواهید نمود را باید از لحاظ بسیاری مورد بررسی قرار دهید. در مطلب لباس عروس پاپیون دار یک مدل حجاب هم قرار دادیم. این روزها خانم ها تا سر کوچه که می خواهند بروند، از یک ساعت قبل می روند توی فکر که حالا چی بپوشم؟ در آن زمان پارچهها با دست ریسیده میشد، بافته میشد و خشک میشد، و در نتیجه استفاده اقتصادی و صرفه جویانه از پارچه معمول بود؛ دامنها را به شکل جمع، بزرگ و پف کرده درست میکردند، طول آستینها تا زمین ادامه داشت و دنباله دامن در پشت لباس به طول چند متر کشیده میشد. ، عروس ملکه انگلیس که از وی به عنوان ملکه مد جهان یاد می کنند، مشاهده نمود که بر خلاف بسیاری از لباس های عروس پرنسس هایی که تا کنون دیده بودیم، بلند و پوشیده بود.

انتخاب لباس عروس پوشیده برای خانمهای محجبه یکی از وقت گیرترین کارهاست. بنابراين حتي اگر دامن يا تاپي با گروه اندام شما سازگار نيست، ولي شما آن را دوست داريد و با پوشيدنش احساس خوبي پيدا مي كنيد، از مد و قوانين آن پيروي نكنيد و سعي كنيد آنچه را بپوشيد كه با آن احساس خوبي داريد. دامن هم مثل بالا تنه مدل های مختلفی داره و خیلی تنوع دارن که هر کدوم جلوه خاصی به لباس میده. لباس عروس های یقه هفت بیشتر مناسب خانومهایی هست که بالا تنه چاقی ندارن. در مطلب لباس عروس طرح دلبر یکی از بهترین مدل ها برای پوشش ترک های دست هست و در عین زیبایی و یقه باز، ترک های دست رو میپوشونه. همچنين استفاده از يقه گرد مناسب اين گروه نمي باشد. در ضمن در صورتی که تمایل ندارید از لباس زیر استفاده کنید این یقه گزینه مناسبی است.