در غیر اینصورت چندان زیبا نخواهد بود

نکته دوم: نکته بعدی آن که اگر نیم تنه بالایی شما، بلند تر از نیم تنه پایین به نظر می رسد، مدل هایی را در دستور کار قرار دهید که خط کمر بالاتری داشته و توازن در استایل حفظ گردد و اندام شما به فرم ساعت شنی اصطلاحا نزدیک تر شود. شکل یقه را باید قبل از هر چیز با توجه به فرم اندام خود انتخاب کنید. چون اگر شما مکان را مشخص نکنید امکان دارد فقط زمان خورد را تلف کنید چون هر لحظه باید دنبال مکان برای انتخاب عروس خود باشید. اگر شما در فصل زمستان و پاييز قصد داريد مراسم عروسیتان را برگزار كنيد، بايد دور پوشیدن لباس عروس هاي دنباله دار را خط بكشيد.

اگر مراسم عروسی شما نزدیک است و به فکر خرید و انتخاب مدل لباس عروس جدید امسال هستید؛ باید لباس عروس ۲۰۲۱ خود را براساس نوع مراسم، سلیقه و اعتقادات و فرهنگ خود انتخاب کنید. این نوع لباس عروس نیز برای انواع اندام ها مناسب است. به همین خاطر توصیه شده که از لباس هایی از جنس ریز بافت مثل دانتل یا حتی ساتن و البته گیپور یا حریر استفاده کرده و تورهای متوسط، می توان در طراحی این نوع مدل ها استفاده شود. نکته ای که باید این جا توجه کنید آن است که چین دار بودن، به معنی پف نخواهد بود و دامنی که چین داشته باشد، الزاما پف دار نیست. ما در این مطلب سعی کردیم گزیده ای از زیباترین انواع مدل لباس عروس که هر دختری دوست دارد آن ها را امتحان کند، با چهره های مختلف و آرایش های متفاوت برایتان بیاوریم تا ما هم در این جشن بزرگ و زیبایی لبخند شما سهمی داشته باشیم.

هم چنین طرح هایی با رنگ سفید براق برای افرادی که پوست تیره ای دارند مناسب تر به نظر می رسد. البته اگر قصد سفارش لباس نامزدی دارید و اندام درشتی دارید، رنگ های تیره مانند سرخابی و آبی و بعضا بنفش انتخاب بهتری از سفید یا شیری رنگ است. نکته شانزدهم: اگر درشت اندام هستید، سعی کنید قسمت تزیینی پوشش شما در اطراف کمر قرار بگیرد و بالا تنه نباشد تا نظر ها را تا حدی از نقاط برجسته بدن منحرف کند. دامن آزاد و راحت این لباس به راحتی پایین تنه شما را مخفی می کند. بدون شک جدیدترین مدل لباس عروس ۱۴۰۰ در تهران می تواند پاسخ گویی تمام نیازهای مشتریان باشد.

این مدل لباس عروس در انواع مختلف دوخته و به بازار عرضه می شوند که شما را با آن آشنا می کنیم. نکته سوم: عروس خانم هایی که گودی کمر کمی دارند، با سفارش یک دامن پف کرده بزرگ، گودی کمر را باریک تر نشان داده که استفاده از تور توصیه می شود. خانم ها وقت بسیار زیادی را برای انتخاب لباس عروس با شکوه خود صرف میکنند. اما خریدن لباس عروس اضطراب کم تری دارد ، زیرا بعضی از مزون ها برای آن که بتوانند مدل مورد پسند شما را به شخص دیگری نیز کرایه دهند، در مدل دست می برند و مثلا پشت آن را بندی می کنند تا با سایز دیگر متقاضیان لباس عروسی هم جور در بیاید. نکته دوازدهم: در برخی از مدل های لباس عروس ، حتما توجه کردید که بخشی تزیینی وجود دارد که شبیه روبان یا پاپیون یا چیزی شبیه این دو مورد است که برای جلوه بخشی به پوشش دوشیزه خانم به کار می رود.