در غیر اینصورت چندان زیبا نخواهد بود

از آنجایی که رنگ سفید در عروسیها اصلا مرسوم نبود، لباس ویکتوریا برای حضار کاملاً تعجبآور بود. قبل از سلطنت ملکه ویکتوریا (1937-1901) ، پوشیدن لباس عروسی با پارچه سفید برای خانمها اصلا معمول نبود. براي اطمينان بيشتر از پاکيزگي لباس ميتوانيد با صرف کردن هزينه اندکي از يک خياط ماهر بخواهيد تا آستر لباس را برايتان عوض کند. 3. در مزون به شما ژورنالهایی نشان خواهند داد تا از بین مدل های مختلف موجود در آنها لباسی را انتخاب کنید، تا مثل آن را برایتان بدوزند و یا به شما اجاره دهند. این لباس نیز زیبایی پاهای شما را به نمایش میگذارد. البته دقت کنید که پف لباس باید از کمر به پایین باشد. در انتخاب لباس عروس باید بدانید کدام مدل لباس برای پوشاندن قسمت نامتعادل اندام تان مناسب است.

اگر قبل از رفتن به مزون ها، بدانید چه لباس عروسی برای شما مناسب است، با کمترین جستجو میتوانید لباس عروس ایده آل خود را شناسایی و خریداری نمایید. برای شما این سوال پیش میآید که تور بلند انتخاب کنم یا کوتاه؟ رومئو و ژولیت شکسپیر نمونهای کامل از عشق جوان است که برای پیروزی بر یک نزاع خانوادگی تلاش میکنند. لباس عروس دارای یک تاریخچه جذاب است که سوالهای بسیاری راجعبه آن پرسیده میشود، اما پاسخی برای آنها نیست. افرادی که در این دسته قرار میگیرند بهتر است توجه کنند که پیراهنهای بسیار تنگ و باریک برای آنها انتخاب خوبی نیست چون قد را بلند تر نشان میدهد. بهترین لباسی که برای این دسته افراد میتوان پیشنهاد کرد، لباس عروسهای ماکسی است. این لباسها به دلیل اینکه بلند هستند مناسبترین انتخاب به حساب میآیند، بنابراین خانمها در این دسته نباید از لباسهای پف دار استفاده کنند چرا که اندام ظریف شأن در آن گم خواهد شد.

لباس های عروس زیادی را در این مجموعه قرار دادیم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید از میان آنها بهترین انتخابتان را انجام دهید. مدلهای مختلفی وجود دارند که در تناسب با اندامتان باعث زیباترشدن شما میشوند. بالا تنه ها انواع مختلفی دارن و هر کدوم کاربرد خاص خودشون رو دارن و به اندامهای خاصی جلوه بیشتری میدن . این لباس بعدها به عنوان لباس آماده به دوشیزه ها اجاره داده میشود. اما همیشه اینگونه نبوده است و لباس عروسی که ما از آن به عنوان لباس عروس (سنتی) یاد میکنیم، اکثراً مدرن هستند. در حقیقت، بسیاری از خانمها به همین دلیل رنگ آبی را برای لباس عروسی خود انتخاب میکردند. ما بیشتر تمایل داریم که روی رنگ متمرکز شویم، با این که رنگ سفید انتخابی مناسب برای عروسها در غرب، از نروژ تا آرژانتین و رنگ قرمز، مناسبتر برای عروسهای سنتی شرقی است. عروسهای دوران باستان لباسهای بلند بنفش مایل به قرمز میپوشیدند.

لباس عروسهای یقه هفت برای عروس خانمهای چاق بسیار مناسب است. خانمهای قد بلند میتوانند از مدل پرنسسی استفاده کنند چرا که این مدل دارای دامن پف دار است و برای این افراد مناسبتر است. در این لباس سرشانه ها و بازوهای عروس بیشتر نشان داده می شود و برای عروس های ریز نقش و ظریف اندام مناسبتر است و پوشیدن این لباس می تواند گردن شما را کشیده تر نشان بدهد. در خشکشویی ها با کمک روش بخارشویی هر گونه لکه را از روی لباس عروس شما پاک می کنند. برای شست و شو و خشکشویی لباس عروس به جای آب از حلال های دیگری مانند پرکلر اتیلن استفاده می شود، این حلال بدون اینکه آسیبی به بافت پارچه لباس وارد کند، کلیه لکه ها را از روی لباس پاک می کند. این لباس مدلی نیم تنه دارد که بالا تنه آن به دور سینه بسته شده است و از زیر سینه به پایین دارای دامنی بلند و پفدار است.