خشکشویی لباس عروس و داماد را به کجا بسپاریم؟

در خرید کفش به جنس و ترکیب توجه ویژهای داشته باشید. البته توجه کنید که اگر طرف مقابل شما به گل خاصی علاقه دارد، بهتر است از آن در دستهگل استفاده کنید. توجه داشته باشید که پیشنهاد لباس و عطر و کیف و کفش، بدون مشاهده استایل آقایان و بانوان و در نظر گرفتن علایق و رنگ پوست آنها، تقریبا غیر ممکن است و به همین خاطر، همواره برای دریافت پاسخ های بهتر و متناسب تر با استایل و علایق خود، شرح حالی از رنگ پوست و قد و وزن و مکان برگزاری عروسی (سرباز-سرپوشیده) فصل برگزاری (نیمه اول سال/ نیمه دوم سال) و تم و تناژ های رنگی مورد علاقه نیز ارائه کنید. کت و شلوار کرم نیز برای استفاده در فصول گرم مناسب هستند و توجه داشت باشید که پوشیدن این رنگ از کت و شلوار برای افراد چاق و یا قد کوتاه مناسب نیست و بایستی از پوشیدن آن اجتناب نمایند.

مراسم تشریفاتی قبل از جشن عروسی اصلی گرفته می شود که برای این مراسم عروس و داماد می توانند لباسهای مورد نظر خود را بپوشند و به آرایشگاه بروند سپس برای گرفتن عکس هایی متفاوت باغ و آتلیه و مکانی مناسب را انتخاب نمایند. کاربرانی اما کار آنها را تایید میکنند و درباره متفاوت بودن، نظر مثبتی دارند و برخی دیگر از کاربران در مقابل مخالف این ایده هستند. در سالهای اول آشنایی هر دو خانواده هدایایی را در مناسبتهای مختلف خریداری میکنند و تزئین این هدیهها ممکن است یکی از چالشهایی باشد که با آن روبهرو میشوند. اکثر افراد گل رز قرمز را انتخاب میکنند که برای تزئین کادو در مناسبتهایی مثل تولد، سالگرد ازدواج و ولنتاین بسیار مناسب است. جنس مناسب برای کراوات هم ابریشم است.

بهترین و زیباترین عکس ها در جشن فرمالیته گرفته می شود از این رو بهتر است شما برای این جشن لباسی مناسب و ایده آل بپوشید. معمولا در لباس عروس ها از پارچه های حریر، گیپور، دانتل و تور استفاده می شود. اگر در انتخاب لباس دامادی نیاز به مشاوره در انتخاب رنگ و پارچه داشتید، سوالات خود را کامنت کرده تا توسط کارشناسان لوکس تهران بررسی شود. طرح کت شلوار دامادی دو دکمه مشکی که از جذاب ترین و متداول ترین رنگ های لباس داماد های خوش تیپ می باشد را در عکس بالا مشاهده می کنید که با جلیقه مشکی و پاپیون همرنگ ست شده است. کت شلوار دامادی طوسی برای روزهای بلند نیمه اول سال توصیه می شود. به صورت میانگین در جهان هر شخص در سال ۲۰۰ شاخه گل خریداری میکند این در حالی ست که این آمار در ایران به کمتر از ۱۹ شاخه می رسد.

طرح کت شلوار دامادی به رنگ آبی تیره که گزینه خوبی برای روزهای بلند نیمه اول سال است. گزینههای زیادی برای خرید کادو داماد وجود دارند ولی اولین گزینه که به ذهن هرکسی میآید، خرید لباس بهویژه پیرهن است. مغازه دار دیگری بعد از تحویل فاکتور فروش به مشتری دربارهی وضعیت امروز بازارش گفت: «بعد از سه هفته این اولین مشتری بود که از ما جنس خرید. قیمت سبد گل به چند فاکتور وابسته است مثلا نوع سبد گل، انواع گلهای موجود درآن، تعداد هرگل و… فاکتور بعدی که برای خرید سبد گل باید به آن توجه کنید، نوع سبد گل انتخابی است.