خشکشویی لباس عروس و داماد را به کجا بسپاریم؟

برای ساقدوش های داماد کت و شلوار خاکستری روشن انتخاب کنید تا مکمل داماد باشند، اما برای پیراهن انتخاب رنگ را به عهده ساقدوش ها قرار دهید تا یکی از طیف های رنگ آبی را انتخاب کنند. این روزها که اکثر جوانان با کمی تامل از چشم و هم چشمی های مراسمات عروسی چشم پوشیده اند و به گرفتن یک مراسم ساده و خودمانی بسنده می کنند، انتخاب کت تک یکی از بهترین گزینه ها می باشد. اگر وقت کمی دارید و از جمله داماد هایی هستید که کارها را در دقیقه ۹۰ انجام می دهید یا عروسی شما در زمانی است که خیاط مورد نظرتان، وقت و فرصت کافی برای انتخاب پارچه و دوخت لباس شایسته و خوش استایل را ندارد، از لباس های آماده استفاده کنید.

میخواهید یک داماد خوش تیپ در روز عروسی باشید و کل مراسم معطوف به شما باشد. رنگ سفید، اگر هیکل درشتی داشته باشید، شما را درشتتر نشان میدهد. اگر جثه درشتی دارید، رنگ مشکی را بیشتر توصیه میکنیم. اگر ساده پوش هستید و سادگی را دوست دارید، انتخاب کت و شلوار دو تیکه معمولی بهترین گزینه برای شما میباشد. تلاش کردیم جدیدترین مدل های شیک را برای شما عزیزان همراه ایران بانو تهیه کنیم. از مناسبتهایی هستند که طبق رسم و رسوم خانواده عروس و داماد هدایایی برای عروس و داماد تهیه میکنند. بیشتر دامادها کت و شلوار مشکی یا سرمهای استفاده میکنند اما از جاذبه کت و شلوار طوسی غافل نشوید. به گفته نیروانا فتحی یکی از بهترین ترکیبات کت و شلوار دامادی و گل، ترکیب کت و شلوار طوسی یا مشکی با گل ارکیده است. انواع سبد گل شامل چوبی، فلزی، نمدی، طلقی، مقوایی و…

برای بهدست آوردن یک رنج کلی میتوانید به سایتهای فروش جعبه و سبد گل مراجعه کنید یا از گلفروشیها اطلاعات لازم را بپرسید. البته توجه داشته باشید بهتر است گلی که برای یقه کت استفاده میکنید با دسته گل عروس یکسان باشد و زیباترین گل ارکیده است. ارکیده گلی خاص، زیبا و عاشقانه است. مثلا اگر یقه کت دامادی شما از جنس ساتن است، کروات یا پاپیون شما هم بهتر است ساتن باشد. کفش های خواستگار میتواند او را راحتتر به شما بشناساند. بعضیها لباس عروس و داماد را به همسر آیندهشان نشان نمیدهند و میخواهند او را غافلگیر کنند. اگر می خواهید مراسم عقد یا عروسی خود را در باغ برگزار کنید، باید بگوییم بهترین انتخاب برای کت و شلوار داماد مدل های پیشنهادی ما است.

و شک نداشته باشید که روزی به یاد ماندنی با استایل هایی جذاب خواهید داشت. همواره از مدل های مختلف الگو برداری کرده و این الگو ها را بر اساس وضعیت بدنی و استایل خود، متناسب کنید. به دنبال رنگ های متنوع تری هستید؟ البته برای اینکه نشان بدهید چه کسی داماد است، کاملاً قابل قبول است که کت و شلوار شیک تری برای داماد انتخاب کنید. این الیاف برخلاف تصور، برای همه فصول قابل استفاده بوده و قیمت بالاتری دارد. لباس اسپرت در عروسی نشان از ظرافت و راحتی داماد دارد. فقط لباس عروس نیست که در جشن عروسی مهم است. اگر مراسم عروسی شما در محیط خیلی لوکسی نیست یا بیرون از شهر برگزار می شود، نیازی نیست لباس های خیلی رسمی که چندان راحت نیستند را برای ساعت های طولانی تحمل کنید. این روزها کت و شلوار رسمی دیگر به معنای این نیست که سرتا پا مشکی بپوشید.