خشکشویی لباس عروس و داماد را به کجا بسپاریم؟

از جلیقه های هم رنگ کراوات و متضاد رنگ پیراهن استفاده کنید. در تاکسیدو کلاسیک نیازی به استفاده از جلیقه نیست، اما در تاکسیدو مدرن یا در واقع کت و شلوارهای دامادی سالهای اخیر جلیقه هم استفاده میشود. جلیقه و شلوار و پیراهن و شلوار نیز از انواع لباس هایی هستند که در مراسم فرمالیته مورد استفاده دامادها قرار می گیرند همچنین شما می توانید برای جذابیت بیشتر عکس هایتان از اکسسوری هایی نظیر کراوات و پاپیون و ساعت مچی و … همچنین می توانید با استفاده از کفش های قهوه ای و کمربند قهوه ای زیر کت و شلوار سرمه ای ، بهترین کاربر سبک ترکیبی باشید. نکتهی دیگری که در مورد تفاوت کت و شلوار دامادی و کت و شلوار معمولی وجود دارد این است که رنگ کتوشلوار داماد معمولاً مشکی است، هرچند گاهی از طوسی، سفید، آبی تیره یا سرمهای نیز استفاده میشود، اما کتوشلوار معمولی در هر رنگی قابلاستفاده است.

کت و شلوار ها اصولا در مدل های متفاوتی وجود دارند که انتخاب از بین هر کدام از آن ها برای شب عروسی به برخی نکات شیک پوشی و نوع اندام شما بستگی دارد. وقتی صحبت از راحتی و ظرافت در هر محیطی می شود ، ترکیبات مردانه اسپرت به ذهن خطور می کند. در طول زمان عروسی کت را به هیچ عنوان از تن خود خارج نکنید. جمعی از کاربران هم بر این باورند متفاوت بودن در خارج از ایران منطقیتر از متفاوت بودن در ایران است زیرا در ایران اکثرا برای متفاوت شدن تلاش میکنند. بر اساس گفته های یکی از فروشگاه های مهم و مشتری پسند کت و شلوار بهترین جنس پارچه برای کت و شلوارهای دامادی پارچه ای است که در آن وول به کار رفته باشد ولی اغلب داماد های ایرانی بر اساس فصل سال کت و شلوار خود را انتخاب نمی کنند زیرا قرار است تنها آن را در یک شب بپوشند.

بهتر است که از رنگ روشن برای کت و شلوار خود استفاده نمایید. توصیه می شود برای اینکه متوجه شوید چه نوع کت و شلواری برای شما مناسب است فقط به نظر خود نباید اکتفا کنید و از دیدگاه افراد دیگر هم بهره بگیرید. همانطور که متوجه شدید مشکی از دسته رنگ هایی است که اغلب داماد ها برای حضور در عروسی خود استفاده می کنند. البته که رسم بر این است که از رنگ مشکی برای تاکسیدو یا کتوشلوار دامادی استفاده شود، اما واقعیت این است که نباید محدود به این رنگ ماند و خوشبختانه در دهههای اخیر مقداری از سنت فاصله گرفته شده و تاکسیدوهایی با رنگهای متنوع عرضه شدهاند. خوشبختانه طراحان لباس این کار را کردهاند و بنابراین بههنگام خرید پیراهن سفید گزینههای متعددی پیشروی خواهید داشت و حتماً نباید پیراهن سفیدِ ساده انتخاب کنید.

پیراهن سفید رسمیترین نوع پیراهن است و در شب عروسی نیز رایج است که از پیراهن سفید استفاده شود، اما نکتهای که وجود دارد و باید به آن دقت شود این است که در طراحی پیراهن سفید نیز میتوان خلاقیت به خرج داد و آن را از سادگی خارج کرد. این گونه رنگ ها با لباس سفید عروس در تضادند و نمای زیادتری را دارند. همانطور که انتخاب مدل لباس عروس فرمالیته از اهمیت زیادی برخوردار است پوشیدن لباسی مناسب برای داماد نیز در مراسم فرمالیته دارای اهمیت می باشد و شما می توانید برای گرفتن عکس های زیبا و بی نظیر از انواع مدل کت و شلوار های رسمی و کلاسیک و اسپرت استفاده نمایید.