خشکشویی لباس عروس و داماد را به کجا بسپاریم؟

پشت یقه کت باید کاملا ایستاده باشد و چروک نداشته باشد. در انتخاب جنس کت و شلوار دقت داشته باشید جنسی را انتخاب کنید که در طی چندین ساعتی که بر تن شماست چروک نشود. در غیر این صورت وجود لکه ها بر ظاهر لباس دائمی خواهد شد. اما نکته مورد توجه این میباشد که کت و شلواری را انتخاب کنند که دقیقا اندازه شان باشد. بعد از انتخاب کت و شلوار مناسب کـه مهم ترین قسمت خرید برای داماد اسـت و حتماً باید برای آن بـه خوبی وقت بگذارد و کت و شلواری را انتخاب کند کـه حتماً با اندامش متناسب باشد و بـه خوبی بر روی بدنش بنشیند، بـه سراغ اکسسوری ها میروید. به علاوه لک های موجود بر لباس داماد نیز پس از مدتی برای همیشه ماندگار خواهد شد.

اگر رنگ پوست تان تیره است لباس های رنگ روشن می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل شمار روند و اگر رنگ پوست روشنی دارید بهتر است از لباس های رنگ تیره استفاده نمایید. خشکشویی لباس عروس و داماد بهترین روش جهت برطرف کردن لکه های لباس به حساب می آید. معمولا برای عکاسی فرمالیته، به شما پیشنهاد میشود تا لباس ست اسپرت عروس و داماد تهیه کنید و در لوکیشن عکاسی از آن استفاده کنید. لباس عروس پس از گذشت مدتی به رنگ زرد در خواهد آمد. نوع شست وشوی لباس های عروس و داماد از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتخاب لباسی مناسب برای عقد محضری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است آقایان جوان در انتخاب لباسی که قرار است در محضر بپوشند حساسیت لازم را داشته باشند تا شیک پوش و خوش استایل تر از همیشه به نظر برسند. دامادی شیک پوش و خوش تیپ با یک اصلاح و آرایش مناسب که برازندگی او را در این شب بیادماندنی دو صدچندان کرده است . هرچه میزان پشم پارچه بیشتر باشد این نوع کت و شلوار برای مراسم رسمی مناسب است. ساعت شما به رسمی تر شدن استایل شما کمک می کند. ساعت گزینه ای است که تقریبا به طور همگانی در مرد ها استفاده می شود. پارچه لباس ها به مرور زمان و در تماس با هوا و رطوبت استحکام خود را از دست می دهند. یکی از نکات ریز اما تاثیر گذار در لباس داماد دکمه های سر دست است. قبلا در ماه دو تا سه دست فروش میرفت، الان وضعیت تا حدودی بهتر شده.

در سبک ایتالیایی کت ها بدون چاک طراحی می شدند اما امروزه برای راحتی بیشتر هنگام نشست و برخاست، از دو چاک در آن استفاده می شود. پارچه این نوع از کت و شلوارها سبک و خنک میباشد و در طراحی کلی آن از پدهای کمتری استفاده میشود. این نکته در رابطه با ریش و سبیل هم صدق میکند، حواس تان باشد کـه تغییرات زیاد و اساسی ظاهر برای شب عروسی نیست. در سبک انگلیسی از پارچه های سنگین تر و گرم تر استفاده می شود و برای آقایانی با بدن متوسط مناسب است. در انتخاب سبک مناسب، یکی از مهم ترین عوامل فرم بدن داماد است. در این بخش از دنیای مد نمناک به معرفی انواع سبک های کت و شلوار دامادی می پردازیم. او دربارهی کشور سازندهی این کت شلوار هم میگوید: «در این دو سه سال اخیر که وضعیت تحریم درست شد، پارچهها از ترکیه و یک بخشی هم از چین میاد، اما دوختش کاملا کار ایرانه.