حالت رویا گونه بودن اون هستش

همچنین اکثر مزونها به شما اجازه دیدن همه لباسها را میدهند تا لباس مناسب خود را انتخاب کنید. در واقع تمرکز طراح بیشتر روی تزئینات لباس است؛ پارچه های تور و حریر و دانتل، مروارید و سنگ های قیمتی برای ایجاد یک طرح جذابتر به کار گرفته می شوند تا عروس را جذابتر کنند. ۲- برای پیدا کردن یک لباس عروس پوشیده سبک، راحت، زیبا و در عین حال ارزان لازم است به چند سالن سر بزنید و در اولین مزون سفارش ندهید. ۳- احتمالا اولین چیزی که بعد از خرید حلقه ازدواج ذهن شما را درگیر میکند، خرید لباس عروس محجبه زیبا و مناسب است. در آخر آنکه علاقهمندان به لباسعروس محجبه میتوانند حسابی ویژه روی لباسهای چانا مارلوس باز کنند. از آن مهم تر، با صبحانه نخوردن احتمالا حجم شکمتان کوچکتر خواهد بود و این یعنی اگر جزو عروس خانم های تپل یا شکم دار باشید، موقع پرو لباس اندازه واقعی بدنتان مشخص نیست؛ اگر لباسی به اندازه اندامتان می خواهید تغییری در اندازه خورد و خوراکتان ایجاد نکنید.

همینطور که مکان مهم است زمان هم مهم است باید زمانی را برای خرید لباس عروس انتخاب کنید که عجله نداشته باشید و یا ذهنتان آماده انتخاب باشد که بتوانید به راحتی و با خیال راحت انتخاب کنید و یک نکته بسیار مهم برای خرید لباس عروس این است که همیشه ۳ماه تا ۶ ماه قبل عروسی لباس عروس خود را انتخاب کنید و برای خرید لباس عروس اقدام کنید چون نزدیک زمان عروسی انقدر استرس خواهد بود که بسیار برای سفارش لباس عروس خود به مشکل خواهید خورد. اگر به هر دلیلی مایل نیستید لباس خود را به خشکشویی ها بسپارید، تنها راه شستشوی لباس عروس برای شما، شستن آن به روش سنتی و با دست است که این روش نیز باید بسیار محتاطانه انجام شود و از چنگ زدن بیش از حد لباس و مچاله کردن آن پرهیز کنید.

زمانی را برای رفتن به مزونهای عروس انتخاب کنید که تمرکز و توانایی در امتحان کردن چند لباس را داشته باشید. ۱- تعیین کردن آستانه مشخصی برای خرید لباس عروس باعث میشود انسجام فکری بیشتری برای انتخاب لباستان داشته باشید و از حد تعیین شده برای خرید لباس فراتر نروید. البته برای خانومهایی که پایین تنه چاقی دارن توصیه نمیشه. البته لازم به ذکر است که لباس های دنباله دار احساس راحتی را از شما می گیرند. همچنین کسانی که لباس عروس خود را می دوزند یا می خرند برای نگهداری لباس عروس برای مدت زمانی طولانی نیاز است که آن را خوب بشویند تا از تخریب بافت ها به دلیل رشد میکروب ها و باکتری ها و همچنین از سرایت این میکروب ها به سایر لباس های درون کمد جلوگیری کنند. ۶. در خیلی از لباس عروس های جدید در ناحیه زیر سینه تا شکم برای پوشاند ن پهلو و شکم و حتی ایجاد زیبایی دراپه هایی کار می شود .

شما برای خرید یک پیراهن زنانه ارزان هم باید فرم بدن خود را بشناسید، هنگامی که فرم بدن خود را شناختید، به دنبال لباسی باشید که بتواند ویژگیهای مثبت شما را برجسته کند، همچنین حتما به سایز آن دقت کنید تا متناسب با فرم شما باشد. لباس عروس یکی از مهم ترین لباس هایی است که یک خانم در طول عمر خود بر تن میکند پس دقت در انتخاب مدل آن بسیار مهم است . ممکن است فکر کنید لباس عروس های پوشیده به لحاظ پوشیده بودنشان بسیار ساده هستند؛ اما باید بدانید که بسیاری از این لباسها توسط طراحان مشهور تولید و دوخته میشوند و بر خلاف تصور شما، برخی از مدلها دارای تزئینات فاخری هستند که شاید روی لباسهای عروس معمول هم یافت نمیشوند. در هنگام پوشیدن لباس عروس: بسیار عکس زیبا و احساسی خواهد شد اگر از یکی از مادرها یا از یکی از دوستان نزدیک خود بخواهید که در پوشیدن لباس عروس کمکتان کند.