تیپ دامادی (کت و شلوار دامادی رسمی و اسپرت) + نکاتی برای بهترین بودن

البته دقت کنید که اگر شما میخواهید از رسمیبودن فاصله بگیرید، عروس هم باید حالوهوایی مشابه را برای استایلش پیگیری کند. کت شلوار یکی از مرسوم ترین لباس ها برای دامادها به شمار می رود و اگر شما تمایل دارید استایل و تیپی کاملا رسمی داشته باشید می توانید کت شلواری با رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید. معاصر؛ اگر دوست دارید که از حسوحال رسمی کمی فاصله بگیرید، بهسراغ رنگهای روشنتر بروید. پوشیدن کمربند در کتوشلوار دامادی این حس را منتقل میکند که لباستان کاملا اندازه نیست. لکه های سخت مانند لکه های روغن، خون، جوهر و چربی نیز با استفاده از این حلال به راحتی پاک خواهد شد. جای آستین بالاتر قرار دارد و شانه ها به علت استفاده از پد شانه بزرگ تر به نظر می آیند. همچنین اطلاعاتی که باید داماد در حین خرید کت و شلوار داشته باشد و به کسب آن توسط داماد از منابع مختلف هم اشاره شد، باعث میشود که انتخابهای زیادی را در اختیار خود برای برگزیدن بک لباس مناسب و عالی قرار دهد.

از این رو قبل از قرار دادن لباس ها در کمد ابتدا باید از عدم وجود هر نوع لکه یا کثیفی بر لباس مطمئن باشند. السیمن؛ این برند هم طراحیهای تمیز و ایرانیپسندی دارد و برای کسانی که دنبال کتوشلواری خوشدوخت برای دامادیشان هستند، گزینه مناسبی بهنظر میرسد. برای نمونه، برخی بهدنبال خرید کتوشلواری مشکی میروند. برای خرید کفش تا میتوانید دست و دلباز باشید و بهترین و قشنگترین کفش را خریداری کنید. به همین جهت بهتر است تا عروس و داماد برای انتخاب یک لباس مناسب و زیبا برای این روز خاص به اتفاق یکدیگر همراه با برنامهریزی دقیق، گزینهای ایدهآل را برای هر کدام انتخاب کنند. البته سایههای ضعیفی از آبی و کرم رنگ هم تا زمانی که با لباس عروس در منافات نداشته باشد، مناسب خواهد بود. جلیقه که در زیر کت پوشیده میشود، با یک پیراهن ساده بسیار زیبا و شیک دیده میشود. اگر می خواهید یک ترکیب عروسی در میانسالی بسازید ، می توانید با استفاده از پیراهن سفید ، کراوات سبز و جلیقه در داخل کت و شلوار با رنگ های قهوه ای روشن ، در ترکیبات مردانه شیک باشید.

ست لباس مجلسی زن و شوهر معمولا دارای هارمونی بسیار مختصر و شیک است. کت شلوار سبک کلاسیک را به سادگی می توان با پیراهن و کراوات ست کرد. بعد از انتخاب کت و شلوار مناسب کـه مهم ترین قسمت خرید برای داماد اسـت و حتماً باید برای آن بـه خوبی وقت بگذارد و کت و شلواری را انتخاب کند کـه حتماً با اندامش متناسب باشد و بـه خوبی بر روی بدنش بنشیند، بـه سراغ اکسسوری ها میروید. خبرنگار به سراغ یک مغازهی کفش فروشی رفت. کفشهایی داریم که جنس آن از پلاستیک و دوام کفش برای همون یک شب عروسیه، قیمتش هم حداکثر ۲۵۰ هزار تومنه و بعضی از مشتریهایی که به دنبال جنس ارزون هستند به سراغ این مدل کفشها میروند». واقعیت این است که آقایان در لباس ورزشی راحتتر هستند و پوشیدن کتوشلوار برای آنها یک چالش محسوب میشود. البته منظورمان عروسهایی است که لباسهایی بزرگ و حجیم میپوشند و استایلی با جزئیات دارند.

پاپیون هم گزینه دیگری است که برای دامادهایی با استایل بسیار رسمی (مثلا کسانی که تاکسیدو میپوشند) در رنگ مشکی خوب از کار درمیآید. بهتر است که از این اکسسوری در تیپ دامادیتان استفاده نکنید. بهتر است، قبل از اقدام برای خرید با طرف مقابلتان هم حتما مشورت و گفتوگو کنید. بهترین زمان برای خرید لباس دامادی صبحی از روزهای داخل هفته است. اما بهترین رنگهای کراوات برای استایل داماد معمولا آبی، کرم و استخوانی هستند. تاکسیدو در ظاهر فرقی با کت شلوار ندارد، اما باید بدانید که تاکسیدو بسیار رسمیتر از کت شلوار است و تفاوت عمده آن با کت و شلوار این است که معمولاَ در آن از پارچههای ساتن مرغوب استفاده میکنند.