تیپ دامادی (کت و شلوار دامادی رسمی و اسپرت) + نکاتی برای بهترین بودن

این قاعده رنگ هم بر نمیدارد؛ سفید یا مشکی، کتوشلوار شما میبایست مات باشد و بدون کوچکترین زرق و برقی البته حاشیههای ظریف و براقی که برای کتوشلوارهای دامادی انتخاب میشوند از این قاعده مستثنا هستند! بنابراین توصیه میکنیم برای انتخاب لباس داماد و انتخاب رنگ متناسب کت و شلوار داماد، از رنگ های مشکی، سفید یا سرمه ای استفاده نمایید. به منظور خرید کت و شلوار دامادی رنگ های رسمی مانند مشکی، سرمه ای و یا زغالی تیره را انتخاب کنید. • کت و شلوارهایی با رنگ های تیره و مات شما را لاغرتر و کت و شلوارهایی که پارچه های براق دارند شما را چاق تر نشان می د هند پس در انتخاب رنگ کت و شلوار به اندام خود توجه نمایید . خرید کت و شلوار برای داماد به اندازه انتخاب لباس عروس اهمیت دارد . کت و شلوار داماد شاید آخرین دل مشغولیتان باشد، اما در نظر داشته باشید که اهمیت آن چندان از لباس عروس خانم کمتر نمی باشد.

باید فهرستی از وسایل و لباس های مورد نیازتان را داشته باشید. گرچه در یک نگاه کلی کت و شلوار دامادی تنها لباس مهم در بین خرید آقای داماد است اما باید دقت کنید که همین لباس هم با ریز نکات و رازهای موثری طراحی و دوخته شده است که باید به تناسب سبک پوشش انتخاب شود. از گذشتههای دور تا کنون پوشیدن کت و شلوار در مراسم عروسی برای دامادها مرسوم بوده است. برای شناخت بیشتر ترکیب صحیح لباس داماد این مقاله را تا آخر دنبال کنید. این ساعت که در قدیم بیشتر مورد استفاده قرار میگرفت، این روزها بیشتر حالت مجلسی و لوکس پیداکرده است. برای ست کردن لباس عروسی بیشتر باید از لحاظ مدلها با یک دیگر ست و هماهنگ باشید.

آیا زمانی که لباس شما قرمز است، کت همسرتان هم باید همین رنگ باشد؟ این خشکشویی لباس های شما را درب منزل تحویل گرفته و آن ها را درب منزل نیر تحویل می دهد. واش لین به منظور جلب اعتماد و آسایش خاطر مشتریان، لباس های شما را تحت پوشش بیمه خود قرار می دهد. اندازه کراوات میبایست به گونه ای باشد که مماس با خط کمربند قرار گیرد. انتخاب کراوات از حداقل رنگ نیز برای یک ترکیب مردانه موثر و شیک کافی خواهد بود. منظور از داماد شیک پوش این نیست کـه در شب عروسی فشن شو بگذارد و یک مدل لباس برای عصر بپوشد و یک مدل برای شب. این رنگ ها برای کت و شلوار و به ویژه کت و شلوار دامادی به هیچ وجه متناسب نیست. بد نیست در انتخاب تعداد دکمه کت به قد تان هم توجه نمایید .

در این بخش قصد داریم به معرفی چند استایل مردانه مناسب دامادی بپردازیم. کت شلوار دامادی، دستمال گردن ، البته این با توجه به سلیقه شما است. جالب است که بدانید این روزها آقایان داماد توجه زیادی به نوع پوشش و آرایش خود میکنند و جالبتر این است که آرایشگاههای زیادی به وجود آمدهاند که آقایان داماد را در انجام تمامی این تشریفات همراهی میکنند. رنگهای جیغ و با کنتراست بالا نسبت به کت و شلوار ممنوع است. پوشیدن کت و شلوار رنگی در روز عروسی، نشان دهنده اعتماد به نفس بالای او و علاقه مندی او به هنر است. حتی اگر زیباترین عروس دنیا باشید اما داماد با ظاهری نامناسب در کنارتان باشد هرگز به چشم نخواهید آمد. در ادامه مدلهایی مناسب برای ست لباس عقد عروس و داماد را گردآوری کردهایم. مزون لباس عقد محضری معمولا لباسهای مناسبی برای استفاده در جشن عقد دارد.