تیپ دامادی (کت و شلوار دامادی رسمی و اسپرت) + نکاتی برای بهترین بودن

در عکس سمت چپ، جلیقه بنفش تیره با کت شلوار دامادی مشکی دو دکمه ست شده است و کمپوزیسیون جذابی را خلق می کند. بنابراین اگر شما با کت شلوار دامادی، از پاپیون استفاده کردید، کار خارق العاده و عجیبی انجام نشده است! کت و شلوار داماد در طیف رنگی لباس عروس باشد . اگر بـه هنگام خرید کت شلوار دامادی جلیقه هم بر روی آن وجوددارد، دلیل نمی شود کـه حنما باید آنرا بپوشید. اما چـه با کت و چـه بی کت ، کمربند ازآن اکسسوری هایي اسـت کـه بـه شیک پوشی شـما کمک میکند. هرچند رز مخملی هم نماد عشق است اما این گل را در همه مناسبتها میتوانید استفاده کنید.

نه به این معنا که مثلا هر دو لباس گلبهی بپوشیند ، بلکه داماد میتواند یک سری اکسسوری یا آیتم های خاص لباس و تیپش را گلبهی در نظر بگیرید. هر کسی چیزی می گفت و نظری داشت. برای این جیب می توان یک دستمال ابریشمی و یا یک گل کوچک انتخاب کرد. به طور مثال اگر لباس نامزدی شما صورتی است با یک تک گل صورتی روی جیب کت داماد هماهنگی زیبایی بین لباس عروس و داماد ایجاد میشود. کت هایی که دکمه های کمتری نسبت به بقیه کت ها دارند حالت رسمی تری دارند. افراد صحیح هیکل نبایستی کت هایی دولبه و 6 دکمه بخرند زیرا آن ها را درشت تر نشان می دهد.

برای استفاده از دکمه ها سردست به انتخاب پیراهن های معمولی فکر نکنید. پوشیدن لباسهای ست برای دو کبوتر عاشق، یکی از فانتزیهای جذابی است که احتمالا در دوران مجردی هم به آن فکر کرده اید. با وجود تمام ریزه کاری ها و موضوعات اساسی برای برگزاری مراسم عروسی، انتخاب سبک لباس آقا داماد نیز یکی از سخت ترین کارهاست. با پوشیدن ست زن و شوهری برای عید، جشنها و یا عکاسی فرمالیته، قطعا استایل شیک و جذابی پیدا میکنید. حال سعی کنید کمی از رنگهای پر رنگ و لعاب را نشانتان بدهیم که واقعا رنگ های شیک و زیبایی برای انتخاب رنگ لباس عقد و نامزدی هستند ، نه تنها این رنگ ها بلکه هر رنگ پررنگی که بخواهید با همسرتان ست کنید .

ابتدایی ترین اصل یک داماد شیک پوش انتخاب درست بین پاپیون و کراوات اسـت. رنگ کراوات داماد با رنگ لباس عروس هم رنگ باشد . یک ترکیب با شکوه و ویژه. مهرداد میناوند اولین بار زمان حضور خود در اتریش با یک دختر ایرانی ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک پسر بنام آریا است. پس چه بهتر است اگرتا جای ممکن از الگوهای شلوغ و گیج کننده برای چشم دوری کنید و ست لباس عروسی و دامادی خود را در جزئیات المان ها و طرح های جزئی مانند اکسسوری، دسته گل و مدل لباس محدود کنید. لبخند هایشان، روی خوششان و محبتی که از حرف هایشان سرازیر است کوچکی خانه را دیگر به چشم تان نمی آورد و توجه شما را به داستان عاشقانه ای جلب می کند که در کمال سادگی، زیبا و دلنشین است. اگر قرار است که لباستان را با لباس داماد ست کنید رنگی را انتخاب کنید که هر دو دوست داشته باشید و در ضمن با رنگ پوست هر دو شما هماهنگ باشد .