تیپ دامادی (کت و شلوار دامادی رسمی و اسپرت) + نکاتی برای بهترین بودن

اگر کمی با دقت بیشتر به عکسهایی که برایتان قراردادهایم نگاه کنید؛ میتوانید با خلاقیت و سلیقه شخصیتان بهترین لباس عقد صورتی را تهیه کنید و با کروات صورتی داماد ست کنید یا لباس عقد محضری 2020 بخرید و با کت داماد آن را ست کنید. برای داشتن یک لباس عقد محضری شیک یا لباس نامزدی و عکاسی، باید به مزون لباس مجلسی مراجعه کنید و باتوجه به عکسهایی که از ست لباس خواستگاری عروس و داماد یا ست لباس نامزدی آنها دیدهاید، لباس موردعلاقهتان را سفارش دهید. در ادامه عکس لباس نامزدی برای داماد را باهم می بینیم. چرا که این کار، حساسیت و تجارب بیش تری می طلبد و در اختیار هر خیاط پیراهن دوز و شلوار تک دوز نیست.

انتخاب کت شلوار دامادی سنگین و شیک، اگر چه به اندازه انتخاب لباس عروس لاکچری و ظریف کاری شده، ظرافت های زیادی ندارد، اما گزینه نامناسب، همواره تا سال ها در ذهن عروس و داماد و اطرافیان باقی خواهد ماند و با تماشای فیلم عروسی، مرتب تداعی می شود. انتخاب پاپیون در طراحی استایل داماد، به اندازه کراوات مرسوم است و هم در داخل و هم خارج از کشور و هم در مراسم عروسی لاکچری و معمولی داخل و آن سوی مرزها استفاده می شود. در انتخاب مدل خوب کت شلوار ، از مشاوران مد و لباس دامادی استفاده کنید و انتخاب مدل های کت شلوار لاکچری که بر تن مانکن برندهای معتبر کت شلوار مثل زارا و پیر گاردین و جورجیو آرمانی است، گزینه نهایی برای انتخاب پوشش شب عروسی داماد ها نخواهد بود.

با وجود تمام ریزه کاری ها و موضوعات اساسی برای برگزاری مراسم عروسی، انتخاب سبک لباس آقا داماد نیز یکی از سخت ترین کارهاست. بهترین مدل هاي لباس خواب شب عروس و داماد را در این جا مشاهده نمایید. این گزینه ها را با مشورت عروس و دوستان و خیاط خود، به یک گزینه کاهش داده و آن را برای دوخت، در اختیار خیاط مجرب لباس دامادی قرار دهید. همواره از مدل های مختلف الگو برداری کرده و این الگو ها را بر اساس وضعیت بدنی و استایل خود، متناسب کنید. بالعکس کتهای طراحی شده با یقه آرشال بهدلیل طویل بودن این مدل یقه برای آقایون با جثه بزرگتر مناسبتر هستند و اندام را لاغرتر و جمعتر نشان میدهند. در پاسخ به سوال یکی از شما کاربران از دنیای مد نمناک در این باب باید توضیح دهیم که در این سبک کت ها جذب و باریک هستند و شلوارها کمر باریک طراحی شده اند.

دوات آنلاین-انتخاب دیزاین داماد کار بسیار سختتری از طراحی لباس و اکسسوریها برای عروس است زیرا عروسخانمها همیشه مورد توجه بودهاند و طراحان زیادی برای لباس عروس طرح زدهاند اما توجه به طراحی دامادها لباس کمتر بودهاست. انتخاب رنگ و فهم کمپوریسیون رنگ ها با هم در انتخاب لباس دامادی اهمیت زیادی دارد. رنگ کت شلوار داماد و اکسسوری ها نیز می تواند متغیر باشد. برای ساقدوش های داماد کت و شلوار خاکستری روشن انتخاب کنید تا مکمل داماد باشند، اما برای پیراهن انتخاب رنگ را به عهده ساقدوش ها قرار دهید تا یکی از طیف های رنگ آبی را انتخاب کنند. خرید کت شلوار دامادی راحت تر از خرید لباس عروس است که ظرافت های خاص خود را دارد و مراکز عرضه آن نیز در تهران و مراکز استان ها بسیار محدود تر از مراکز عرضه و فروش لباس دامادی است. کت شلوار دامادی دوخته شده و آماده، طیف های متنوعی از لباس را در فروشگاه ها در اختیار شما قرار می دهد که شاید پس از بررسی چند فروشگاه بزرگ عرضه و فروش لباس دامادی، انتخاب را برای شما سخت کند.