تیپ دامادی (کت و شلوار دامادی رسمی و اسپرت) + نکاتی برای بهترین بودن

در سبک ایتالیایی کت ها بدون چاک طراحی می شدند ولی امروزه برای راحتی بیش هنگام نشست و برخاست، از دو چاک در آن استفاده میشود. در طرح انگلیسی یک یا دو ردیف دکمه، هر دو استفاده می شوند و کت دو چاک برای برخاستن و نشستن راحت دارد. هم چنین آقایان به دلیل درگیر بودن با مقدمات مراسم، زمان کافی برای گشت وگذار و تحقیق ندارند و صرفا چند ساعتی را برای خرید اختصاص خواهند داد. برای خرید ست لباس نامزدی زن و مرد نیز، باید مزونهایی را پیدا کنید که بهصورت شخصی دوزی و تخصصی در حوزه کت و شلوار داماد و لباس نامزدی عروس و لباس عقد و حنابندان فعالیت میکنند. در اروپا کت های ۲ دکمه برای مهمانی ها رایج تر میباشد اما ایرانی ها انواع ۳ د کمه را ترجیح می د هند . لباس عقد برای دامادها در انواع طرح های متنوع موجود می باشند و بهتر است شما با توجه به سلیقه شخصی و ویژگی های ظاهری تان از بین آن ها لباسی مناسب را انتخاب نمایید.

جنسی که برای کت و شلوار دامادیتان انتخاب میکنید از هر جنسی میتواند باشد مشروط بر این که روی تن شما ایست خوبی داشته باشد و به طور کامل شقورق بایستد. دومین نکته بسیار مهم برای یک داماد شیک پوش کفش هایش اسـت. بسیاری معتقدند یکی از وظایف عروس برای عروسی انتخاب سبک لباس داماد است، چرا که خانم ها دقت بیشتری در این مورد دارند و دوست دارند همسرشان، شیک پوش ترین داماد دنیا باشد. کت و شلوار دامادی از برترین بخش های ازدواج می باشد.اما در نظر داشته باشید که تنها کت و شلوار نیست که به آن احتیاج دارید.میبایست فهرستی از وسایل و لباس های مورد نیازتان را داشته باشید. سپس باید پیراهن ، کمربند و کفش را متناسب با ترکیب کت و شلوار انتخاب کرد.

در مطلب “راهنمای خرید بهترین کت و شلوار داماد” اشاره شد که کت و شلوار باید دقیقا سایز بدنتان باشد و دقت کنید سرشانه های کت دقیقاً جذب شانه ها و اندازه آنها باشد نه بزرگ تر از شانه ها. کت و شلوار داماد شاید آخرین دل مشغولیتان باشد، اما در پیشنهاد داشته باشید که اهمیت آن چندان از لباس عروس خانم کمتر نمی باشد. برای ست کردن لباس عروسی بیشتر باید از لحاظ مدلها با یک دیگر ست و هماهنگ باشید. می توانید دکمه های سر دست حلقه ای را برای لباس های مردانه عروسی انتخاب کنید. لباس عروس و داماد معمولا در روز عروسی خاکی می شوند. پوشیدن کت شلوارهای رنگی در روز عروسی نیز می تواند آنها را متفاوت نشان دهد.

کت شلوار دامادی، دستمال گردن ، البته این با توجه به سلیقه شماست.پیراهن، جلیقه زیر کت، جوراب ساق کوتاه، کفش دامادی، زیر پیراهن، عرق گیر، بند شلوار، دکمه سر آستین، کمربند، گل یا روبان جیب کتتان که میبایست با دسته گل عروس تناسب داشته باشد. اندازه کراوات میبایست به گونه ای باشد که مماس با خط کمربند قرار گیرد. بنابراین توصیه میکنیم برای انتخاب لباس داماد و انتخاب رنگ متناسب کت و شلوار داماد، از رنگ های مشکی، سفید یا سرمه ای استفاده نمایید. به منظور خرید کت و شلوار دامادی رنگ های رسمی مانند مشکی، سرمه ای و یا زغالی تیره را انتخاب کنید.