تیپ دامادی (کت و شلوار دامادی رسمی و اسپرت) + نکاتی برای بهترین بودن

مهرداد میناوند در نوجوانی در تیم مدرسه شهید اندرزگو منطقه 10 عضویت داشت. او در دوره دبیرستان در مدرسه شهید اندرزگو منطقه 10 درس می خواند و عضو تیم فوتبال همین مدرسه نیز بود. مهرداد میناوند در ادامه به اشتورم گراتس اتریش ترانسفر شد و طی ۳ سال ۶۷ بازی هم برای این تیم انجام داد. از این رو باید این لباس ها را به خشکشویی های با تجربه در این زمینه بسپارید. به این فکر کنید که چقدر مراسمتان با این رنگ ها خاص تر میشود. اگر در لباس دامادیتان از جلیقه استفاده کردید بهتر است همراه آن کت های دو دکمه را انتخاب نمایید اما اگر جلیقه مورد پسندتان نبود و فقط از یک پیراهن استفاده نمودید کت های تک دکمه بهترین انتخاب برای این مدل است که به آسانی قابل باز و بسته کردن است .

پس قبل از خرید باید بودجه خود را برای خرید تعیین کنید و بدانید که قرار است از میان چه طیفی از کتوشلوارها به خرید مشغول شوید. مدل جیب کت هم در سالهای اخیر تغییرات بسیاری کرده میباشد از جیبهای راسته و مدلهای رنگی تبدیل به یک مربع ساده از جنس خود پارچه شده است. نفر اول سمت چپ در تصاویر مرحوم مهرداد میناوند است. مهرداد میناوند آذر ماه امسال برای دومین بار ازدواج کرده بود، اما متاسفانه کرونا اجازه نداد زندگی مهرداد و همسرش چند ماه بیشتر دوام بیاورد. این کتها کاملا غیر رسمی است و بیشتر با تیشرتهای یقه هفت آن را میپوشند. این ساعت که در قدیم بیشتر مورد استفاده قرار میگرفت، این روزها بیشتر حالت مجلسی و لوکس پیداکرده است. اصول ست کردن لباس رسمی چگونه است؟ درواقع اصول ست کردن اصلا اینطور نیست. اصلا فکر نکنید اگر رنگ پررنگ انتخاب کنید خلاف اصول این مراسم هاست.

چون شما باید با عروس متفاوت باشید و این اصلا خوب بهنظر نمیرسه که شما رنگ لباس نزدیک با عروس رو بپوشید. در رابطه با عطر و ادکلن هم پیشنهاد مـا بشما این اسـت کـه خوب خرج کنید و عطری را انتخاب کنید کـه ماندگاری بوی خوبی داشته باشد و از بوهای گرم و شیرین یا گرم و تلخ استفاده کنید کـه ماندگاری بیشتری دارد. اینکار باعث می شود جذابیت و هیجان بیشتری هم به عروس و داماد و هم به مهمانان دست دهد. مهرداد میناوند متولد سال ۱۳۵۴ بود و طی سالهای ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۲، ۷۵ بار پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را بر تن کرد.مهرداد میناوند مدافع چپ فوتبال ایران سال ۱۳۷۴ از پاس به پرسپولیس آمد.مهرداد میناوند و در ۳ سال حضورش ۸۹ بار با پیراهن این تیم بازی کرد و ۱۳گل به ثمر رساند.

مهرداد میناوند بازیکن اسبق تیم ملی ایران و پرسپولیس بهمن سال گذشته براثر ابتلا به کرونا درگذشت. اندازه ی قد شلوار مردانه باید از پشت پا تا روی زمین باشد به طوری که روی زمین کشیده نشود. به همان اندازه که لباس نامزدی برای عروس خانم مهم است، آقا داماد نیز دوست دارد زیباترین و شایسته ترین لباس را در روز جشن نامزدی اش به تن کند. بسیار مهم است کت و شلوار کاملا اندازه ی شما باشد و روی بدنتان بنشیند. اگر رنگ پوست تان تیره است لباس های رنگ روشن می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل شمار روند و اگر رنگ پوست روشنی دارید بهتر است از لباس های رنگ تیره استفاده نمایید. حال سعی کنید کمی از رنگهای پر رنگ و لعاب را نشانتان بدهیم که واقعا رنگ های شیک و زیبایی برای انتخاب رنگ لباس عقد و نامزدی هستند ، نه تنها این رنگ ها بلکه هر رنگ پررنگی که بخواهید با همسرتان ست کنید .