تیپ دامادی (کت و شلوار دامادی رسمی و اسپرت) + نکاتی برای بهترین بودن

عروس و داماد باید بالاتر از همه و مشرف به سالن باشند تا مهمانان به­راحتی اجرای رسم­ورسوم­های عروسی را ببینند. اگر مراسم عروسیتون در سالن برگزار میشه و تابستون هست بهتره از لباسهای خنکتر استفاده کنید. البته توجه داشته باشید بهتر است گلی که برای یقه کت استفاده میکنید با دسته گل عروس یکسان باشد و زیباترین گل ارکیده است. البته شما می توانید برای تنوع از کت و شلوار دیگر با رنگ متفاوت ینز استفاده کنید ولی باستی توجه داشته باشید که سایر رنگ نیز برای اندام و فرم شما مناسب خواهند بود یا خیر. در این مقاله به مشکلات مختلف در مورد لباس ساقدوش های داماد اشاره می شود که شما می توانید با مطالعه ی دقیق این مقاله به نکات مهمی در مورد لباس این افراد به دست بیاورید.

این مشکل گرچه بسیار جدی به نظر می رسد ولی این مشکل را می توان با بررسی های دقیق رفع نمود. دقت کنید سرشانه های کت دقیقاً جذب شانه ها و اندازه آنها باشد نه بزرگ تر از شانه ها. بعد از انتخاب کت و شلوار با طرح و رنگ مورد نظرتان نوبت به پوشیدن و اندازه زدن آن است. در حقیقت در زمانهای گذشته و در هیچ تاریخی همانند دهههای اخیر پوشیدن لباسهای خوب و ایدهآل تا این حد مورد توجه نبوده است. در این بخش از مقاله به بهترین و مناسب ترین رنگ لباس ساقدوش با توجه به شرایط مختلف اشاره می شود.یکی از نکات مهم در مورد انتخاب رنگ لباس ساقدوش، توجه به تیپ و لباس های داماد و بستگان نزدیک داماد می باشد. نکته مهم در مورد لباس های این افراد ست بودن شلوار و کت ساقدوش ها می باشد که این رنگ لباس حتما باید با لباس داماد ست باشد یا همچنین می توانید رنگی متناسب و مناسب برای لباس های خود تهیه نمایید.

در این مقاله رنگ های مناسب لباس ساقدوش داماد مطابق با نیاز و شرایط مختلف برای شما پیشنهاد می شود که شما با مطالعه این مقاله می توانید به نکات مهمی در مورد رنگ لباس ساقدوش های داماد پی ببرید. چنانچه توانایی خرید لباس سرمه یا آبی تیره را ندارید می توانید از لباس سیاه یا خاکستری استفاده نمایید تا در حین حفظ نجابت بسیار شیک و زیبا دیده شوید. به همین دلیل توصیه می شود در هنگام مراسم عروسی یا جشن عز پاپیون و کراوات سیاه استفاده نمایید. این خشکشویی لباس های شما را درب منزل تحویل گرفته و آن ها را درب منزل نیر تحویل می دهد.

لباس فرمالیته داماد : ایران بانو را با سری جدیدی از کت و شلوار دامادی و لباس های اسپرت برای مراسم عروسی و فرمالیته دنبال کنید. جنس لباس داماد نیز گزینه ای سلیقه ای است. رنگ لباس ساقدوش های داماد با توجه به تیپ و رنگ لباس داماد می تواند متفاوت باشد. طبیعتا تزیین کردن یک چمدان ساده تر از تزیین کردن تک تک وسایل و خرید های آقا داماد است . البته می توان گفت که ساقدوش های داماد می توانند لباس های خود را با رنگ لباس های داماد ست نکنند ولی حتما باید رنگ لباس های ساقدوش داماد و رنگ لباس های داماد متناسب با یکدیگر باشد. جایگاه عروس و داماد در تالار و محل قرار­گیری میز آن­ها از اولویت­های یک طراح مراسم عروسی است. یادگیری ترفند­های تزیین جام عروس و داماد خیال این دسته از افراد را از بخشی از مراسم راحت می­کند. بعد از یک روز شلوغ و طاقتفرسا، یک نوشیدنی گوارا خستگی را از تن عروس و داماد بیرون می­کند.