تو چه می دانی مهریه چیست!

زمانی که تماس گرفتند پدرم گفت موردی ندارد بیایید اما نه برای خواستگاری برای آشنایی! همسایگی باعث آشنایی خانواده ها شد. توجه داشته باشید که انتخاب این رنگ برای افرادی که دارای قدی کوتاه و یا هیکلی چاق دارند بسیار مناسب می باشد زیرا این رنگ باعث می شود تا کشیده تر به نظر برسید. چون خانواده همسرم را می شناختم و می دانستم که سن دخترشان کم است و همین موضوع باعث مخالفت شان می شود. لبخند هایشان، روی خوششان و محبتی که از حرف هایشان سرازیر است کوچکی خانه را دیگر به چشم تان نمی آورد و توجه شما را به داستان عاشقانه ای جلب می کند که در کمال سادگی، زیبا و دلنشین است. به پدرم گفتم زینب خانم را برایم خواستگاری کند. چون شرایط مالی همسرم این اجازه را نمی داد که هم قسط وام ازدواج را بدهد و هم هزینه زندگی و هم خرید وسایل، وسایلی را که حسام باید تهیه می کرد بعد از عروسی خریدیم.

برای رسیدن به خیابان باب همایون، بعد از پیاده شدن از مترو امام خمینی، ضلع جنوب غرب خیابان امام خمینی، یک مسیر پیاده راهی که سنگ فرش شده است، منتهی به خیابان باب همایون میشود. بعد از سوال های عجیب و غریب اش نوبت رسید به سختی کارش. شروع کرد و از سختی کارش گفت. کت و شلوار سه تکه از جلوه جذاب تر و شیک تری برخوردارند که به علت داشتن جلیقه، ایرادات فرم بالا تنه را می پوشانند . اگر بالا تنه داماد، کوتاه تر از پایین تنه است، کت باریک انتخاب شود تا استایل کشیده تر به نظر برسد. رضایت اولیه را داشته که آمده اما برای ما ماجرا کمی متفاوت تر بود.

نکته آخر در این مورد آن است که کراوات ها برای کت شلوار های که یقه یک تکه دارند مطلوب بوده و پاپیون هم برای کت هایی که یقه آن در نزدیکی گردن، دو تکه می شوند، استایل بهتری را به نمایش می گذارد. نکته مهم دیگر در مورد رنگ لباس ها زمان برگزاری عروسی یا جشن می شود.نکته مهمی که باید مورد توجه ساقدوش های داماد قرار گیرد این نکته است که کراوات یا پاپیون. هاکوپیان؛ برند خوشنامی که سالهاست در زمینه پوشاک فعالیت میکند. برای خرید ست لباس نامزدی زن و مرد نیز، باید مزونهایی را پیدا کنید که بهصورت شخصی دوزی و تخصصی در حوزه کت و شلوار داماد و لباس نامزدی عروس و لباس عقد و حنابندان فعالیت میکنند.

پس از استفاده از پاک کننده ها و مرطوب کننده ویژه آقایان، جای ریش های اصلاح شده را با کرم مخصوص پوشانده و یکنواخت می کنند. یا اگر لباس حنابندان آبی انتخاب کرده اید میتوانید ازین رنگ برای کروات داماد نیز استفاده کنید. اگر انتخابتان یکی از رنگ های تیره میباشد حتما پیراهن ذیل کتتان را از رنگ های روشن همچون آبی روشن، خاکستری روشن و سفید انتخاب کنید. اسم چند دختر خانم را برد و گفت یکی از این ها را انتخاب می کنی و همین تعطیلات می رویم خواستگاری! کراوات براق را به هیچ وجه انتخاب نکنید. من هم به پدر می گویم فقط او را می خواهم و برایش صبر می کنم اینطوری چند سالی فرصت دارم برای اینکه به استقلال مالی برسم. زینب می خندد و از روز خواستگاری اش می گوید: پدر همسرم با پدر من تماس گرفتند و گفتند برای خواستگاری می خواهند بیایند.