تصاویر انواع مدل لباس مجلسی برای خواهر عروس و یا داماد

پس در ست کردن عناصر نه کوتاهی کنید و نه زیاده روی. از آنجا که لباس نامزدی عروس معمولا رنگی ست، اگر کت شلوار متناسب با آن به تن نکردید می توانید با کراوات متناسب خود را هماهنگ کنید. برای انتخاب لباس دامادی خاص، تمامی اجزا نظیر کت، شلوار، پیراهن و کراوات باید ویژه و شیک باشند که ترکیب آن ها بتواند یک کت و شلوار ایده آل را بسازد. برای این کار لازم است اطلاعاتی در مورد سایز و فرم بدن، رنگ ها، انواع طرح ها و مدل ها داشته باشیم و همچنین هنر ست کردن و ایجاد یک هارمونی خاص بین لباس داماد و عروس و لباس ساقدوش ها را بلد باشیم. بلکه کت و شلوار به رنگ آبی یا رنگهایی مثل طوسی روشن یا شیری برای داماد به همراه پاپیون و گل یقه یا جیب کت همخوان با تاج گل عروس، قطعا توصیه میشود. بلکه به سادگی میتواند دراشتراک در برخی آیتم ها و اکسسوری ها با توجه به قوانین مد و رنگ شناسی تعریف شود.

بهتر است بدانید که معدود افرادی از کت و شلوار خاکستری برای شب عروسی استفاده می کنند زیرا قرار گرفتن با این رنگ در کنار عروس چندان جذابیتی نخواهد داشت اما اگر علاقه زیادی به پوشیدن این رنگ دارید پیشنهاد می کنیم که در آن از اکسسوری های مشکی نیز استفاده نمایید تا از یکنواختی در بیاید. جای آستین بالاتر قرار دارد و تأکید چشمگیری روی شانههای کت انجام گرفته است. جسور باشید و کاری متفاوت انجام دهید. و شک نداشته باشید که روزی به یاد ماندنی با استایل هایی جذاب خواهید داشت. در انتخاب لباس علاوه بر سلیقه و تمایل شخصی باید به سن و سال نیز توجه کنید و مدل هایی را انتخاب کنید متناسب با رده سنی شما باشد.

به خصوص لباس عروس که از پارچه هایی با جنس و الیاف ظریف دوخته می شود. شاید قدیم ترها اینگونه تصور میشد که باید در انتخاب لباس و استایل عروس بیشتر از داماد توجه شود، اما واقعیت این است باید به پوشش هر دو شخص، مخصوصا المان های استفاده شده در لباس های آنها وقت و توجه ویژه داده شود تا یک ست متعادل بین عروس و داماد ایجاد شود. بیشتر مراکز فروش یا اجاره کتوشلوار دامادی خیاطهایی دارند که لباس را به تن مشتری کاملا اندازه میکنند. جلیقه که در زیر کت پوشیده میشود، با یک پیراهن ساده بسیار زیبا و شیک دیده میشود. کت و شلوار دامادی در شب عروسی به اندازه لباس عروس اهمیت دارد، بنابراین باید در انتخاب یک کت و شلوار شیک و زیبا کمی تحقیق کنیم تا در شب عروسیمان به اندازه عروس خانم، زیبا و جذاب به نظر برسیم.

برای رسیدن به خیابان باب همایون، بعد از پیاده شدن از مترو امام خمینی، ضلع جنوب غرب خیابان امام خمینی، یک مسیر پیاده راهی که سنگ فرش شده است، منتهی به خیابان باب همایون میشود. برای کسانی که لاغر هستند هر مدلی می تواند برازنده شان باشد. توجه داشته باشید که انتخاب این رنگ برای افرادی که دارای قدی کوتاه و یا هیکلی چاق دارند بسیار مناسب می باشد زیرا این رنگ باعث می شود تا کشیده تر به نظر برسید. برای دامادهای کوتاه قد پارچه های راه راه انتخاب مناسبی است و تاثیر خوبی در بلند تر نشان د ادن قد دارد .