تزیین نوشیدنی عروس و داماد

برای انتخاب مدل لباس داماد علاوه بر نظر عروس و داماد می توان از مسئولانی که در تشریفات مجالس عروسی خود هستند کمک گرفت. در انتخاب کت و شلوار دامادی تشریفات عروسی یز می تواند کمک شایانی به شما بکند. از دیگر رنگ های تیره که می توان برای کت و شلوار دامادی انتخاب کرد، رنگ سورمه ای می باشد. جای دکمه ها و قسمت برگردان یقه بالاتر از سبک های دیگر می باشد و در شانه ها پد قرار دارد. امروزه دامادها به جای عمامه، عگال و قنره بر سر میگذارند. این رنگ زیاد مورد توجه داماد ها نیست اما مشاهده دامادی با کت شلوار لاکچری شیک با دوخت مدرن، اصلا جای تعجب و شگفتی ندارد!

در کنار کت شلوار سرمه ای این رنگ خودش رو خیلی خوب نشون میده. در تصاویر منتشر شده از این زوج، عروس کت و شلوار داماد را به تن کرده است و داماد نیز پیرهن سفید عروس را پوشیده است. چون پوشیدن لباس های قدیمی در این دوره،اصلا جالب بهنظر نمیرسه و از جذابیت شما کم میکنه. همچنین دامادهایی با پوست تیره هنگام پوشیدن کت و شلوار رنگ روشن سفید تر دیده می شوند. بومیان کیش در شب دامادی خود از کت و شلوار استفاده نمیکنند و به جز موارد نادر که آنهم همیشه داماد غیر بومی بوده، کت و شلوار دیده نمیشود.

ولی معمولا لباسهایی که برای این افراد استفاده میشه لباسهای بلند و کارشده هست. به این نکته توجه داشته باشید که دکمه بالایی کتهای 2 دکمه و دکمه وسطی کتهای 3 دکمه نباید پایین نافتان قرار بگیرند. اگر لاغر اندام هستید و میخواهید کمی درشت تر به چشم بیایید بهتر است کت هایی را انتخاب کنید که دو ردیف دکمه دارند « یعنی در دو طرف کت کمه دارند ». انتخاب فرم مناسب کمک می کند که عیب هایی که در ظاهر شما است کمتر دیده شوند. برای ساقدوش های داماد، کت و شلوار مشکی با پاپیون یا کراوات، طبق سلیقه افراد و دستمال جیبی هایی متفاوت انتخاب شود. از جمله رنگ های رسمی که برای کت و شلوار دامادی به کار گرفته می شود، رنگ مشکی است. کت و شلوار دامادی با انواع رنگ های روشن و تیره دوخته می شوند.

در این مقاله از نکات لازم برای خرید کت و شلوار دامادی میخوانید تا بدانید که وقتی از مناسببودن حرف میزنیم، منظورمان چیست. زیرا آن ها دارای تجربه و دانش تخصصی در این زمینه هستند. شما را در معذوریت های اخلاقی برای خرید مدل های خاص لباس دامادی قرار ندهد. با توجه به گرمای هوا در تابستان، کت و شلوار یکی از دغدغه های اصلی داماد های عزیز است. شما می توانید رنگ و مدل کت و شلوار خود را متناسب با مدل لباس عروس انتخاب نمایید. مراسم عروسی و عقد خود را در باغ تالار پذیرایی عرشیا برگزار نمایید و شب فراموش نشدنی خود را به ما بسپارید. فراموش نکنید که در نهایت این عروسی شماست و این شما هستید که باید ست لباس عروس و دامادی خود را با توجه به سلیقه ی خود بسازید. فراموش نکنید نظرات و پیشنهادات خود را با ما و سایر همراهان ستاره از طریق بخش نظرات و پرسشها به اشتراک بگذارید.