تزیین عیدی عروس و داماد با ایده های جدید و شیک برای عید نوروز

هر چیزی که بتواند وقار داماد را افزایش دهد، قطعاً برای شب عروسی مناسب است. البته در صورتی که لاغر شده اید، سعی کنید وزن از دست رفته را برگردانید، در غیر این صورت به یک خیاط ماهر مراجعه کنید زیرا تنگ کردن کت و آستین هایش کار مشکلی است و هر خیاطی از پس آن بر نمی آید. به گزارش پایگاه خبری گلونی: لباس داماد در بین بومیان کیش از گذشته تا امروز به شیوه سنتی باقی مانده است. بومیان کیش در شب دامادی خود از کت و شلوار استفاده نمیکنند و به جز موارد نادر که آنهم همیشه داماد غیر بومی بوده، کت و شلوار دیده نمیشود. قبل از هر چیز برای تمامی داماد های عزیز آرزوی موفقیت و خوشبختی میکنیم و امیدواریم زندگی خوبی را شروع کنید ؛ ما در مجله تالاب قصد داریم به شما بهترین مدل های کت و شلوار دامادی و نکاتی مهم برای تیپ و استایل دامادی به شما ارائه دهیم تا در شب عروسی خوشتیپ تر از همیشه بدرخشید.

همچنین دامادهایی با پوست تیره هنگام پوشیدن کت و شلوار رنگ روشن سفید تر دیده می شوند. در اکثر مدل های اروپایی، کت های 2 دکمه مرسوم تر هستند ولی در ایران، مردان علاقه بیشتری به پوشیدن کت های 3 دکمه ای دارند. برای خرید ست لباس نامزدی زن و مرد نیز، باید مزونهایی را پیدا کنید که بهصورت شخصی دوزی و تخصصی در حوزه کت و شلوار داماد و لباس نامزدی عروس و لباس عقد و حنابندان فعالیت میکنند. البته ناگفته نماند عمدتاً به هنگام خرید لیست عروسی، زوجهای جوان بنا به علاقه و احساس مشترک ساعتهای ست را که در انواع مدل ها و جنسهای متنوع در بازار وجود دارند خریداری میکنند.

ما به شما عروس و داماد های عزیز به جهت سفارش کت شلوار دامادی های فوق العاده و با کیفیت، مجموعه سرای پادشاهان آرسام را معرفی میکنیم که مجموعه کاملی از کالیته های پارچه را دارند و هر مدل و پارچه که دلخواه شما باشد متناسب با اندام شما با قیمت مناسب شخصی دوزی میکنند. اگر میخواهید که دامادی کلاسیک باشید، لازم است که جلیقه هم بپوشید. باید نوع مدل لباس برای داماد و استایل فرد با هم متناسب باشند. اضافه کردن ساسبند و دیگر اکسسوری های کلاسیک کامل کننده این استایل است. استایل کت شلوار دامادی مشکی رنگ که با پایپیون همرنگ ست شده است. برای انتخاب کت و شلوار دامادی باید تقریبا به اندازه یک سانتی متر از آستین پیراهن از آستین کت بیرون بیاید.

در تصاویر منتشر شده از این زوج، عروس کت و شلوار داماد را به تن کرده است و داماد نیز پیرهن سفید عروس را پوشیده است. داماد آن را در دست میگیرد که به آن «خیزرانه المعرس» میگویند. سپس نعلین زری دوزی شدهای را میپوشد که آن هم جزو لباس داماد به حساب میآید و به آن « بوصگف امزرای» میگویند. روی آن عگال میگذارند، عگال، رشتهای کلفت و طناب مانند است که دو سر آن به هم متصل است. اگر به هنگام خرید کت شلوار دامادی جلیقه هم بر روی آن وجود دارد، دلیل نمیشود که حنما باید آن را بپوشید. در خرید شلوار بیش از هر چیز باید به قد آن دقت کنید که کمر آن براحتی بسته شود و وقتی با آن مینشینید و بلند میشوید، راحت باشید. همچنین بهتر است لباس راحت برای پوشیدن انتخاب کنید تا هنگام عکس و فیلم خسته نشید تا دردسر ایجاد نکند.