ترکیب لباس داماد در مراسم عروسی چطور باشد؟

و این ست کردن لباس عروس و داماد است که باعث میشود ظاهر یک زوج در شب عروسی شان آنقدر جذاب به نظر برسد که همان اندازه که شایسته شان است توجه ها را به خود جلب کند. این نکته را بدانید که جیبهای پاکتی ظاهر کت را اسپرت و جیبهای مخفی برای محافل تجاری مناسب هستند و برای یک جشن رسمی گزینه مناسبی نیستند. نکته اول این که اگر مراسمتان در فصل تابستان است پوشیدن جلیقه به همراه کت باعث میشود که گرما کلافه تان کند نکته دوم این که اگر خیلی چاق و یا کوتاه قد هستید به هیچ عنوان جلیقه نپوشید. بالطبع یکی از مهمترین مواردی که میبایست برای جشن نامزدی تهیه نمایید لباس نامزدی داماد می باشد.اکثریتمان واقف هستیم که تهیه لباس خصوصا برای یک مراسم خاص کار راحتی نیست.با وجود تنوع و گوناگونی رنگ ها، هکچنین مدل ها شاید تصور کنیم دستمان برای انتخاب باز است اما اینگونه نیست.برخی مواقع تنوع زیاد باعث مردد شدن در تصمیم می شود.تشریفات 360 شما را در این امر راهنمایی می کند تا سردرگمی هایتان جبران شود.

جیب بغل کت یکی از قسمتهایی است که میزبان اکسسوری داماد است. بسیاری معتقدند یکی از وظایف عروس برای عروسی انتخاب سبک لباس داماد است، چرا که خانم ها دقت بیشتری در این مورد دارند و دوست دارند همسرشان، شیک پوش ترین داماد دنیا باشد. اگر قد بلند و خوش اندام هستید « نه خیلی لاغر و نه خیلی چاق » می توانید هر مدل کت شلواری که دوست دارید را انتخاب کنید. کت های 3 دکمه هم مناسب آنهایی هستند که هیکل ورزشکاری دارند، کت های 5 دکمه برای مردان تنومند که جثه درشتی دارند بهترین گزینه است و کتهای دو لبه 6 دکمه برای آقایان باریک اندام و بلند قامت مناسب است.

برای خرید کفش تا میتوانید دست و دلباز باشید و بهترین و قشنگترین کفش را خریداری کنید. دکمه کت و شلوار داماد باید دارای یک سری ویژگیها باشد از جمله اینکه برای دامادهایی با قد کوتاه و ریز جثه، کت یک دکمه بهترین گزینه است. باوجود تمام نکاتی که گفته شد، انتخاب لباس مناسب برای مراسم، کاملا به سلیقه داماد و نظر عروس بستگی دارد و داماد باید لباسی انتخاب کند که در آن احساس راحتی می کند و آن را بهترین می داند. کت سه دکمه به شما کمک می کند که بلندتر به چشم بیایید پس اگر قدی کوتاه دارید از این قاعده استفاده کنید. جنس چینی پرز داره، زود رنگ عوض میکنه و مشتری هم ناراضیه، اما متاسفانه تاجرا میارند و بازار از پارچه چینی پر شده. اما اگر میخواهید کراوات داماد تنها یک رنگ ساده نباشد، میتوانید همانطور که بالاتر گفتیم، طرح کراوات، پاپیون یا حتی جلیقه را با همان ترکیب رنگی دسته گل عروس یا رنگ پیراهن ساقدوش های عروس ست کنید.

از سوال هایی که همیشه برای دامادها پیش می آید این است که کراوات یا پاپیون؟ پس این نکته را به یاد داشته باشید که اندازه کت وشلوار شما نباید ذرهای بزرگتر یا کوچکتر از سایز واقعیتان باشد. به این نکته توجه داشته باشید که دکمه بالایی کتهای 2 دکمه و دکمه وسطی کتهای 3 دکمه نباید پایین نافتان قرار بگیرند. بهتر است کتی با قدی نسبتا بلند بخرید که یقه آرشال داشته باشد، و اینکه دو لبه انتهایی آنها روی هم قرار نگیرد و دکمه آن در محدوده کمربندتان قرار گیرد تا به این وسیله قامتتان بلندتر به نظر برسد. بهتر است در شب عروسی از دکمه سردست نیز استفاده کنید. برای ست کردن لباس عروسی بیشتر باید از لحاظ مدلها با یکدیگر ست و هماهنگ باشید. کت و شلوار باید روی فرم بدنتان بنشیند و به اصطلاح زمان پوشیدن به تن تان زار نزند.