بهترین رنگ کت و شلوار برای ساقدوش های داماد

جهت داشتن یک ست لباس عروس و داماد برای بله برون، هارمونی داشتن یک المان کوچک در لباس آقایان کافی است. خرید کت و شلوار برای داماد به اندازه انتخاب لباس عروس اهمیت دارد . برای تزیین عیدی عروس نیز روش های متعددی وجود دارد که انجام آنها کاملا سلیقه ایی می باشد. خشکشویی لباس عروس و داماد را به کجا بسپاریم؟ به همین دلیل باید قبل از عروسی نیز به فکر خشکشویی لباس های خود باشید. اما کت و شلوار مشکی همچنان جایگاه خود را حفظ کرده اند. پیدا کردن کت و شلواری که شیک و مناسب با شخصیت شما باشد کار بسیار مشکلی است، اما فراموش نکنید که فراهم شدن لباس دامادی که برای چهره و اندام شما مناسب باشد، می تواند تمام خستگی شما را از تنتان بیرون کند.

هرچند دامادی برای شب نامزدی یا عروسی کمتر پیش می آید، کت شلوار رنگ روشن یا شاد بکار ببرد، ولی رنگ هایی وجود دارند که در اصطلاح برای تمام فصل ها مورد کاربرد می باشد و تیپ جذاب و شیکی را به دامادان جنتلمن خواهد داد. حالا که مهمترین شب زندگی در پیش روی شما قرار دارد، پس تمام تلاشتان را بکنید تا برای این جشن آماده باشید. میخواهید یک داماد خوش تیپ در روز عروسی باشید و کل مراسم معطوف به شما باشد. بنابراین اگر کت و شلوار شما به رنگی روشن است، بایستی کت وشلوار ساقدوش شما تیره تر باشد یا اگر ساقدوش شما از کراوات استفاده می کند، شما از پاپیون استفاده کنید. با کت شلوار دامادی سیاه، می توان پاپیون های سیاه و روشن که هارمونی رنگ ایده الی هماهنگ با رنگ پوست و میمیک صورت داماد و لباس عروس دارا است هماهنگ شد. کت و شلوار داماد ممکن است آخرین دل مشغولی شما باشد ولی این را بدانید که اهمیت آن کمتر از لباس عروس خانم نیست!

در مورد کلیدی ترین رنگ لباس برای عروسی می توان گفت که کلیدی ترین و بهترین رنگ لباس برای ساقدوش ها رنگ آبی تیره یا همان سرمه ای می باشد این رنگ تیره موجب می شود که شما فردی تحصیل کرده و نجیب دیده شوید و به همین علت مناسب ترین رنگ لباس می تواند سرمه ای باشد. زیرا که تیپی سنتی و یا می توان گفت از لیست کسانی که اهل مد پوشی می باشند بیرون رفته است. این تیپ کت شلوار مردانه، در مجالس بسیار مهم مانند مراسمات ملی یا عروسی به وسیله ی جنتلمن ها کاربرد دارد و همچنین در مقایسه با مورنینگ سویت، کمتر مورد استفاده می باشد.

همچنین می توانید از گلی کوچک نیز استفاده کنید. استفاده از شلوار های پیلی دار می تواند شما را پر تر نشان دهد. می توانید برای جیب بالای کت داماد از شاخه گلی که شبیه به دسته گل عروس باشد استفاده کنید تا هماهنگی بین لباس عروس و لباس داماد در این جشن بیشتر به چشم بیایددرست است که کت دنباله دار برای جشن های خیلی رسمی و شبانه استفاده می شود، ولی اگر دوست داشته باشید که کت دامادی شما خیلی به یادماندنی باشد، می توانید از این مدل کت استفاده کنید. رنگی که به هیچ وجه از رواج نخواهد افتاد و لباس های رسمی مردانه با این رنگ را می توان در هر مجلس از عروسی و عقد تا رویدادهای ملی و حتی عزا و بین المللی و روزمره و اداری نیز پوشید. در همان حوالی که عروس و داماد مشغول خرید پوشاک و لباس خود هستند و در حال چک کردن لیست خرید عروسی خود میباشند، بند نیست که به مغازههای پارچه فروشی هم یک سری بزنند و چادر عروسی عروس خانم را هم که یکی دیگر از آداب و رسوم کهن ما ایرانیان است خریداری کنند.