بهترین رنگ کت و شلوار برای ساقدوش های داماد

اگر هنگام خرید کت و شلوارتان متوجه شدید که آستین کت برایتان بلند است، حتما از فروشنده و یا یک خیاط ماهر بخواهید تا قد آن را برای تان اندازه کند در غیر این صورت کوتاه تر به نظر خواهید رسید. اگر یک عروسی غیر رسمی و دوستانه دارید به شما پیشنهاد میکنیم که کت را کنار بگذارید و یک جلیقه انتخاب کنید. به طور معمول بهترین و رسمیترین رنگ برای کت وشلوار داماد، رنگ مشکی است. این دستگاه ها علاوه بر صاف و آراسته کردن لباس عروس و داماد، از آسیب رساندن به بافت پارچه نیز جلوگیری می کند. یکی از راههای تزئین لباس داماد، سبد گل است.

اما انتخاب چرمی کفش چرمی مات بهترین گزینه برای یک داماد شیک پوش است. آن را با یک پاپیون مخمل و شلوار مشکی بپوشید تا ظاهری مدرن و شیک اما الهام گرفته از سبک کلاسیک داشته باشید. کسی را با خود به همراه داشته باشید که از جنس و استایل سر درمیآورد و بهاندازه کافی هم صادق است. البته در حین ساخت این ترکیب ، فراموش نکنید که با رنگ پوست خود مطابقت داشته باشید. رنگی که به هیچ وجه از رواج نخواهد افتاد و لباس های رسمی مردانه با این رنگ را می توان در هر مجلس از عروسی و عقد تا رویدادهای ملی و حتی عزا و بین المللی و روزمره و اداری نیز پوشید. همان گونه که پیش ار این گفته شد، رنگ سیاه، رنگی برای تمامی فصل ها و از رنگ های لاکچری محسوب می شود که همراه رنگ آبی نفتی، در تیپ های تابستانی، پاییزه، بهاره و یا حتی زمستانی دولتمردان سیاسی بین المللی دیده می شود.

در برگزیدن رنگ لباس ها حتی لباس دامادی، به کمپوزیسیونی که تناژهای متفاوت رنگ را به وجود می آورند و روانشناسی رنگ دقت کنید. دختران امروزی، اغلب حسرت داشتن لباس و لوازم لوکسی که در قدیم برای تازه عروس ها خریداری می شد را در دل ندارند. اغلب این تیپ را با کلاهی بلند سیاه و جلیقه یا گاهی با راه راه همراه میپوشند. فرمی دیگر از تیپ دامادی که همچنین زیاد رایج نمی باشد ولی به وسیله ی کسانی که خیلی ویژه تیپ می زنند در برجسته ترین روز زندگی خود بکار می برند، تاکسیدو (در زبان فرانسه اسموکینگ نام دارد) با نام دیگر کت دنباله دار سنتی (CLASSIC TUXEDO) می باشد که از دو قسمت مجزا جدا شده و اغلب با کراوات و پیراهن رنگ روشن و جلیقه بکار می رود.

برجسته ترین اختلاف میان کت شلوارهمراه تاکسیدو، کاربرد ساتن در دوخت لباس است. و تناسب رنگ آن با حلقه و ساعت خود را نیز در نظر بگیرید. از این رو داماد ها در خرید کت و شلوار دامادی وسواس زیادی دارند و سعی می کنند بهترین و زیباترین لباس را خریداری کنند تا در شب عروسی خود بدرخشند. اگرچه برای افرادی که علاقمندند تا خرج کت و شلوارشان بسیار زیاد نشود، این تیپ گزینه ایده الی محسوب می شود. کت شلوار دامادی قهوه ای رنگ، از رنگ های از یاد رفته ولی ایده ال و جذاب برای خوش پوش ها در به یاد ماندنی ترین روز زندگیشان می باشد. در کل رنگ قهوه ای دارای هارمونی ایده الی با رنگ های گرم و سرد می باشد. این کت و شلوار برای مراسم در فصل بهار و تابستان مناسب است و می توان آن را با یک پیراهن سفید یا رنگ روشن به تن کرد.