انواع لباس عروس جدید و شیک (مدل لباس عروس جدید در تهران)

همین خاصبودن مراسم در نزد مردمان فرهنگهای مختلف موجب شده که به نوع لباس عروس و البته لباس داماد اهمیتی ویژه دهند. نکتهی مثبتشان هم این است که منحصربهفرد و یونیک هستند و بنابراین عروسخانمهایی که بهدنبال لباسعروسهای شیک و منحصربهفرد و خاص هستند، میتوانند حسابی ویژه روی لباسعروسهای این برند باز کنند. امروزه لباس عروس رنگی طرفدارن خاص خود را دارد. اما امروزه از چند وقت قبل نو عروسان به دنبال کرایه یا دوخت مدل جدید لباس عروس سفید هستند. می توانید با پوشیدن تاج نگین دار و ظریفی جلوه لباس را چند برابر کنید. و نکته آخر کفش و تاج هست ، طوری انتخاب کنید که خیلی هم قدتون از داماد بلند تر نشه چون لباس عروس مناسب خودش خطای دید داره . نکته ای که بسیار مهم است این است که قبل از رفتن به خرید لباس عروس زمان و مکانی که برای دیدن می خواهید بروید را انتخاب کنید بعد به آن مقصد بروید.

خرید لباس عروس یکی از خاطره انگیزترین و مهم ترین خریدها برای خانم هاست پس در انتخاب آن نهایت دقت و وسواس را به خرج می دهند تا در رویایی ترین شب زندگی شان به بهترین خود تبدیل شوند. مهم ترین عیب ساتن این است که سریع چروک می شود؛ پس برای دوخت لباس عروس مدل ماهی نباید از آن استفاده کرد. مدل های پفی، اسکارلتی، دامن ماهی و دنباله دار در طرح های متفاوت و با انواع پارچه های گیپور، دانتل و ساتن در مزون های آن موجود است. ساتن به عنوان یک پارچه خاص و پرکاربرد برای دوخت لباس عروس شناخته شده است. این نوع لباس می تواند با ترکیب های بالا طراحی شود و خاص و منحصر به فرد بودن در این مدل به چشم می آید. این مدل لباس عروس مناسب افرادی که لاغراندام یا ریزنقش هستند یا افرادی که اندامشان ساعت شنی است، مناسب میباشد.

لباس عروس مدل ماهی برای افرادی مناسب است که اندامی لاغر یا شکل ساعت شنی دارند. لباس مدل ماهی برای عروس هایی که فرم ساعت شنی دارند مناسب است، این مدل شما را شیک و باریک تر نشان میدهد و انتخاب مناسبی برای افرادی است که قد بلند و اندام کشیدهای دارند، اندام سیب یا گلابی، بهتر است سراغ این مدل لباس نروند چرا که فرم ماهی لباس، ران و باسن را درشت تر ازآن چه هست نمایش میدهد و از زیبایی و ظرافت عروس میکاهد. این مدل لباس، برای عکس فرمالیته مناسب تر است؛ اما عروس های زیادی در دنیا هستند که دامن های کوتاه را انتخاب میکنند و چیزی از زیباییشان در شب عروسی کم نمیشود.

انتخاب لباس شب عروسی، برای هر عروس خانمی، یک انتخاب سخت و گیج کننده است، ممکن است شماهم از گذشته در ذهن خود لباس عروسیتان را تصور کرده باشید، اما برای انتخاب لباس عروس باید ظرافت های بیشتری به خرج داد و همه جوانب را سنجید، اگر قصد دارید جشن عروسیتان را در سال 2020 برگزار کنید، باید بهترین مدل های لباس عروس 2020 را بشناسید؛ در این مقاله از وبسایت شادیما به شما کمک میکنیم با در نظر گرفتن جدیدترین مدها، بهترین مدل لباس عروس 2020 را برای خود انتخاب کنید. پس از تصمیم نهایی مبنی بر انتخاب لباس مدل ماهی، حتماً آن را بپوشید و کمی با آن راه بروید تا مطمئن شوید که انتخاب خوبی برای شب عروسی تان خواهد بود. البته لازم به ذکر است که این پارچه کاملا منحنی های بدن را نشان می دهد؛ پس مناسب برای عروس خانم های چاق نیست. در این مدل لباس عروس، پیراهن تا روی باسن چسبیده به بدن است و پس از آن به شکلی کلوش یا چین دار تبدیل می شود.