انواع لباس عروس جدید و شیک (مدل لباس عروس جدید در تهران)

پس خود را در گروه چاق و لاغر تقسیم نکنید ممکن است فردی با وزن 120 در فرم اندام مستطیلی قرار بگیرد و فردی با سایز 55 اندام دایره ای داشته باشد. کدام لباس عروس برای فرم بدن شما مناسب است؟ اگر اندام گلابی شکل دارید و یا پایین تنه شما برجستگی نامناسبی دارد این لباس مناسب شما نخواهد بود. البته لازم به ذکراست که اگر بازوهای بزرگی دارید بهتر است از انتخاب این یقه اجتناب کنید؛ چرا که زیبایی این یقه روی بازوهای شما تمرکز دارد. اگر در شرف برگزاری مهم ترین مراسم زندگی تان هستید بهتر است کمی بیشتر درباره انتخاب لباس عروستان دقت کنید و لباس عروس تان را از میان مدل های مختلفی که ما در اختیارتان قرار میدهیم هم میتوانید انتخاب کنید . اگر مراسم عروسی شما نزدیک است و به فکر خرید و انتخاب مدل لباس عروس جدید امسال هستید؛ باید لباس عروس ۲۰۲۱ خود را براساس نوع مراسم، سلیقه و اعتقادات و فرهنگ خود انتخاب کنید.

این نوع لباس عروس را بیشتر در مراسم های کوچک و غیر رسمی می پوشند. این لباس عروس با دامن پف دار شناخته میشود و بالاتنه آن در مدلهای مختلفی قابل انتخاب است. طراحان لباس عروس گاهی برای بهتر دیده شدن پارچه لباس عروس، آن را آستین دار طراحی می­کنند. اگر می خواهید تصویر زیبای جشن عروسی تان همیشه در خاطرتان بماند بهتر است، در تهیه عکس عروسی دقت به خرج دهید. Grace Kelly که در سال 1956 با پرنس موناکو Rainier ازدواج کرد و از ستاره ی هالی وود به یک پرنسس تبدیل شد با لباس عروسی اش هنوز در خاطر همه مانده است. به جرات میتوان گفت این مدل لباس عروس برای همه خانم ها مناسب است. این مدل توجه همه را به سینههای شما منعطف میکند به همین دلیل در صورتی که تمایل چندانی به دیده شدن سینه ها ندارید می توانید یقه را کمی بالاتر در نظر بگیرید.

این مدل یقه برای خانم هایی که گردن کشیده دارند مناسب است. یقه هالتر شما را از دیگران متمایز میکند؛ فقط کافی است که جسارت انتخاب آن را داشته باشید. انتخاب لباس عروس یکی از مهمترین خریدهای مربوط به جشن عروسی است که، اغلب عروس خانم ها روی آن خیلی حساس هستند. لباس عروس پری دریایی برای خانم هایی که در شب عروسی فعالیت زیادی دارند چندان مناسب نخواهد بود؛ چرا که نسبت به دیگر انواع لباس آزادی عمل کمتری فراهم میکند. لباس عروس شیپوری کمی راحت تر از مدل پری دریایی است و به شما امکان حرکت بیشتری می دهد.

زیبایی این لباس عروس در سادگی مدل دوخت آن است. یکی از مهمترین قسمت های لباس عروس یقه آن است. اصولا قسمت سینه این لباس عروس با پارچه های طرح دار دوخته میشود تا زیبایی بیشتری داشته باشد. این لباس دقیقا مدلی است که میتواند تمام ایرادات قسمت پایین تنه را نشان دهد. همچنین این مدل قد شما را بلندتر و زیباتر نشان میدهد. این یقه گردن را کشیدهتر نشان میدهد و میتوانید جواهرات مناسبی با آن ست کنید. 2. برای انتخاب لباس عروس، چه برای خرید آن باشد چه برای اجاره کردن لباس عروس شما باید به مزون لباس عروس بروید. با کسانی به خرید بروید که نظرشان را قبول دارید و با روحیات شما آشنا هستند. قبل از رفتن به مکان برای خرید لباس عروس مدل خود را انتخاب کنید بعد راهی شوید اینگونه به راحتی میتوانید لباس عروس خود را پیدا کنید اگر اینگونه نباشد قدرت تصمیم گیری نخواهید داشت و بسیار سردرگرم خواهید بود که چه مدلی دوست دارید و می خواهید لباس عروش خود را انتخاب کنید.