انواع لباس عروس جدید و شیک (مدل لباس عروس جدید در تهران)

نکته هفتم: نمایش شانه های کوچک تر را می توان با مدل های یقه ی نامتقارن همراه کرد. ممکن است بعد از مطالعه همه این راهنماییها هنوز نتوانسته باشید لباسی را که مورد پسندتان است را پیدا کنید. لباس عروس پری دریایی، mermaid wedding dresses همان لباسی است که از بالای لباس به صورت کاملاً چسبیده به سمت پایین میآید و درست در زیر زانو است که چینهای فراوان و زیبا به سبک فریبندهای نگاه شما را شعلهور میکند. لباس های سبک پری دریایی برای افراد بلند قد ایده آل است. اندامهایی که این مدل لباس برایشان مناسب است؛ لباس عروس پری دریایی سبب میشود منحنیهای اندام شما به خوبی به چشم بیاید. اگر در بازدیدهای نخست، هیچ موردی را نپسندید، دلسرد نشوید و بدانید که لباس رویاییتان جایی در انتظارتان است و بالاخره پیدا میشود.

در مدل لباس عروس سلطنتی یا امپراتوری، دامن با ظاهری صاف و ساده از زیر سینه شروع میشود و به سمت پایین میرود. از این رو لباس عروس های دکلته که شانه های شما را نمایان می کنند، بهترین انتخاب است. اگر لباس مدل پرنسسی را انتخاب کردید بهتر است از تاج های کوتاه استفاده کنید. کسانی که اندام ورزشی و لاغر دارند میتوانند با اضافه کردن آستینهای بدون آستر از این مدل استفاده کنند. پارچه لباستان را براق انتخاب نکنید و سعی کنید روی آن از حریر استفاده شده باشد، زیرا، زیباتر خواهد بود و شما را لاغرتر نشان خواهد داد. البته تا قبل از آن که لباس سفید در بریتانیا به لباسی رایج برای عروسها تبدیل شود، لباس سفید لباسی برای مراسم ترحیم بود. خرید لباس عروس بسیار سخت شده بود، چراکه این هزینه برای اکثر افراد دشوار بود. خرید الگوی لباس زنانه را با روچی تجربه کنید!

انتخاب و خرید لباس عروس کاری پر زحمت و زمانبر است. اما امروزه از چند وقت قبل نو عروسان به دنبال کرایه یا دوخت مدل جدید لباس عروس سفید هستند. این مدل لباس از بالا تا زانو تنگ بوده و از زانو به پایین گشاد می شود، به همین دلیل برای افرادی که هیکل خوبی دارند مناسب است. لباس عروس هایی که از پارچه های ابریشمی کلفت تهیه شده اند برای افرادی که چنین اندامی دارند، بسیار مناسب هستند. گاهی هم پیش میآید از مدلی که اصلاً انتظارش را نداشتید، اندامی صاف و بدون ایراد ببینید. لباس عروس های پشت باز مدل هایی هستند که هرگز از مد نمیروند شما می توانید بدون ترید یکی از آن ها را انتخاب کنید .

با پوشیدن این مدل لباس عروس، در عین اینکه لباسی چسبان را به تن میکنید، میتوانید گشادی زیبایی هم در پایین آن داشته باشید. خیاط برای اینکه بتواند شما را در انتخاب لباسی مناسب تر راهنمایی کند، باید در مورد جثه داماد و تفاوت قد شما با او بداند مثلا اگر با همسرتان هم قد هستید، با توجه به اینکه آرایش موها یا پاشنه کفش به هر حال کمی به قدتان اضافه می کند، به شما لباسی که خیلی راسته باشد، پیشنهاد نمی دهد تا بلندتر از داماد به نظر نرسید.هایی با شانه های پهن، بهتر است لباسشان بندی باریک و عمودی که روی شانه یا سرشانه قرار می گیرد، داشته باشد تا خطای دید ایجاد کند و پهنی شانه هایشان را نشان ندهد. در واقع تمرکز طراح بیشتر روی تزئینات لباس است؛ پارچه های تور و حریر و دانتل، مروارید و سنگ های قیمتی برای ایجاد یک طرح جذابتر به کار گرفته می شوند تا عروس را جذابتر کنند.