انواع لباس عروس جدید و شیک (مدل لباس عروس جدید در تهران)

در این لباس اندامتان لاغر و در عین حال جذاب به دیده میشود و یک اندام ساعت شنی زیبا را به دیگران القا خواهید کرد. حجم اضافه شده در بالاتنه سبب میشود تا شکل بدن شما مانند یک ساعت شنی دلچسب به چشم بیاید. این مدل لباس به خاطر کمر باریک و بالاتنه چسبیده، در کنار دامن پفدار ظاهری زیبا و چشمنواز را تداعی میکند. طراحان برند اشی استودیو باور دارند که جزئیات لباس عروس میتواند کلیدیترین نقش را در ظاهرِ کلی لباس داشته باشد. لباسهایی با پف کم و اصطلاحا اسکارلت نیز که از زیر سینهها کلوش میشوند هم به این مدل افراد حسابی توصیه می شود.

با لباس دلخواهتان بچرخید. البته این مدل لباس تنها برای اندام گلابی مناسب نیست. اما اینکه کدام یک از آنها مناسب اندام شماست، ایجاب میکند که اول؛ مدل اندامتان را بشناسید و دوم؛ بتوانید متناسب با آن لباس عروس انتخاب کنید. در این صورت میتوانید لباسی با رنگ کرم یا نباتی انتخاب کنید. همین خاصبودن مراسم در نزد مردمان فرهنگهای مختلف موجب شده که به نوع لباس عروس و البته لباس داماد اهمیتی ویژه دهند. در دامنهای A شکل به خاطر گشادی، آزادی عمل زیادی وجود دارد و برای خانمهایی که تحرک را دوست دارند مناسب میباشد. در غیر اینصورت از گوشوارههای میخی استفاده کنید. دامن بلند مدل امپراطوری میتواند از طیف پارچههای لطیف و نرم، تا پارچههای خشک و غیر منعطف تشکیل شود. عروسهایی که میخواهند بالاتنه ظریف خود را بزرگتر به نمایش بگذارند، میتوانند به جزئیات این مدل توجه بیشتری داشته باشند. شما بايد اطمينان داشته باشيد که تزئین لباس عروس شما، در بهترين حالت و مکان ممکن قرار دارد.

در گذشته و خصوصاً قبل از قرنهای هجدهم و نوزدهم، لباس عروس در نزد فرهنگها و سرزمینهای مختلف لباسی شیک و لوکس از جنس مخمل، ابریشم، پارچههای زربافت و خلاصه پارچههای لوکس و گرانقیمت بوده است و البته هنوز هم چنین رسمی در جایجای جهان وجود دارد، اما از زمانی که در دوران ملکهی ویکتوریا در بریتانیا از لباس عروس سفید استفاده شد، رفتهرفته راه برای آن که از لباس عروس سفید در کل جهان استفاده شود باز شد. در آن روز خاطرهای میسازید که همیشه به یاد میآورید. توضیحات کمد در این مقاله کمک خوبی به شما میکند تا روز عروسی از همیشه بیشتر بدرخشید. دامن پفدار و لایه لایه، خصوصاً برای مراسم عروسی رسمی بسیار دلانگیز و جالب توجه است.

با جزئیاتی چون؛ گردنبند، گوشواره، تور و سنگهای تزیینی میتوانید آن ظاهر شکیل و جالب توجه را برای خود بسازید. در هر صورت مدلی راحت با پوشش زیبا میباشد. دامن بلند در این لباس توهم پاهای بلند ایجاد میکند. عروسهایی که نگران باسن بزرگ هستند و در ضمن میخواهند در لباسشان احساس راحتی کنند این لباس عروس برایشان مناسب است. البته دقت کنید که پف لباس باید از کمر به پایین باشد. بنابراین بهتر است فقط با یک یا دو نفر از دوستان مورد اعتمادتان برای خرید لباس عروس بروید تا لباسی زیبا و مناسب سایزتان انتخاب کنید. در حالی که شکل و سبک هرکدام با دیگری به شدت متفاوت است، لباسهای سنتی و سفید و رنگ های روشن هنوز هم جزء محبوبترینها است.