انتخاب لباس داماد

همان طور که قبلا گفتیم، رنگ مشکی، رنگی برای همه فصول و از جمله رنگ های دیپلماتیک به شمار می رود که در کنار رنگ آبی نفتی، در استایل های بهاره، تابستانی، پاییزه و حتی زمستانی مقامات سیاسی بین المللی مشاهده می شود. عینک آفتابی، تاج سر، ریسه گل، کلاه، پابند و زیورآلات از جمله اکسسوری های جالب در مراسم فرمالیته هستند. برای انتخاب کت و شلوار مناسب برای مراسم خود نیاز به مراجعه به یک فروشگاه معتبر در شهر خود دارید. انتخاب رنگ سفید نیاز به این دارد که در انتخاب کمربند و کفش و پیراهن خود کمی دقت به خرج دهید و رنگ سفید را برای آنها نیز انتخاب نکنید. همراه داشتن چتر را نیز فراموش نکنید تا زیر بارانهای فصلی ترکیه خیس نشوید!

همانطور که می دانید در جشن عیدی مربوط به عید نوروز برای آقای داماد نیز هدایایی از طرف خانواده عروس خریداری می شود. همانطور که مشاهده نمودید تزیین عیدی عروس و داماد به شکل های مختلف انجام می گیرد و کاملا سلیقه ایی است و هر فرد می تواند به دلخواه تزیین و دیزاین خاصی را انتخاب و انجام دهد. گرچه در یک نگاه کلی کت و شلوار دامادی تنها لباس مهم در بین خرید آقای داماد به حساب میآید اما باید دقت کنید که همین لباس هم باید به تناسب سبک پوشش فرد انتخاب شود. استاد این سبک لباس پوشیدن: دیوید بکهام و رایان رینولدز هستند. در غیر این صورت وجود لکه ها بر ظاهر لباس دائمی خواهد شد.

برای دامادهای کوتاه قد پارچه های راه راه انتخاب مناسبی است و تاثیر خوبی در بلند تر نشان د ادن قد دارد . ساعت شما به رسمی تر شدن استایل شما کمک می کند. برای جیب بغل میتوانید دستمالی ابریشمین هم رنگ با پیراهنتان استفاده کنید و یا اگر می خواهید با عروس خانم هماهنگ تر باشید گلی کوچک هماهنگ با گلهای دسته گل عروس انتخاب کنید. خشکشویی لباس عروس و داماد به چه صورت انجام می شود؟ تیپ و لباس داماد در تابستان میتواند از رنگهای روشن و پارچه های خنک و در عین حال ظریف و خوش استایل باشد در نتیجه رنگهای تیره کاربردی ندارد.برای مدل کت شلوار تابستانی رنگهایی مثل خاکستری روشن ، سفید و کرم بسیار مناسب است. بهتر است در شب عروسی از دکمه سردست نیز استفاده کنید. داماد دلش میخواهد هرطور که شده در روز عروسی خوش تیپ و متفاوت به نظر برسد. دیدار مصطفی سلامی به عنوان مدیر سامانه عروسیساز با امیر بامی مدیر فروشگاه لباس داماد خانه نجیب زادگان بامی، سرآغاز شروع این همکاری بوده است.

به نظرم جامعه ما دچار یک درگیری درونی است و هنوز تکلیف خیلی از ماها با خودمون روشن نیست. از گذشتههای دور تا کنون پوشیدن کت و شلوار در مراسم عروسی برای دامادها مرسوم بوده است. پنجشنبه 96/12/24، (اخبار رسمی): تنوع در ارائه خدمات از افتخارات تیم عروسی ساز است. اگر انتخاب شما کت و شلوار مشکی است باز هم ارکیده میتواند انتخاب مناسبی باشد. قبل از خرید و انتخاب کت و شلوار دامادی حتما به این نکات فکر کنید. می توانید برای پیراهن ساقدوش های داماد از رنگ های روشن و به جای دستمال جیبی از گیاهان سبز استفاده کنید. نخ همرنگ لباس خودتان و نخ همرنگ لباس داماد را در کیف خود قرار دهید. کت شلوار یک لباس رسمی و همچنین مجلسی است که اکثر مردم آنرا برای مراسم و جشنهای خاص خود انتخاب میکنند.