انتخاب لباس داماد

عروس و داماد قرار است در روز عروسی در کنار هم قرار بگیرند. انتخاب رنگ کت و شلوار برای روز دامادی، یک امر کاملا شخصی است و شما اختیار انتخاب رنگ دارید. از اون انتخاب های خوبه که در کنارش باید رنگ پوست و مو رو در نظر بگیرین. برای کسانی که پوست روشن دارن انتخاب خوبیه. این رنگ هم کنار طوسی انتخاب خوبیه. بنابراین پیشنهاد می کنیم که بهتر است از انتخاب رنگهای غیر رسمی برای کت و شلوارتان خودداری کنید. مختص زوج هایی که از این همه متفاوت بودن باکی ندارن و اعتماد به نفس بالایی دارن که گل مجلس باشن به شدت. برای زوج هایی که می خوان شیک و خاص باشن یه انتخاب فوق العاده اس. یه رنگ سنگین و شیک هست که زوج هایی که سن بالاتری دارن یا رنگ های سنگین رو بیشتر دوست دارن می تونن انتخاب کنن.

در انتخاب کراوات و پاپیون دستتان بهطور کامل باز است. اینکه ار پاپیون استفاده نمایید یا کراوات به سلیقه شخصی شما مربوط می شود. این رنگ خیلی کم استفاده میشه. خیلی درگیر کت شلوار مشکی نشین براش. در نتیجه پوشیدن دو دست لباس در یک شب خیلی جالب و مناسب نیست. استفاده از عطرها، لوارم آرایشی و بهداشتی، لباس های شیک و مد روز، به امری همه گیر در جامعه تبدیل شده است و بیشتر عروس خانم ها، در هنگام خرید عقد و عروسی احساس نیاز برای بیشتر لوازم را ندارند. انتخاب لباسی مناسب برای عقد محضری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است آقایان جوان در انتخاب لباسی که قرار است در محضر بپوشند حساسیت لازم را داشته باشند تا شیک پوش و خوش استایل تر از همیشه به نظر برسند.

پس توجه داشته باشید که انتخاب اکسسوری های داماد علاوه بر اینکه به شیک تر نشان دادن خود داماد کمک زیادی میکند بلکه حتی کامل کننده ی ست عروس و داماد هم هست. با توجه به نکات ذکر شده، کت و شلوار شش دکمه، نتایجی مانند: قد بلند نشان دادن، خوش استایل نشان دادن و همچنین اندام چهارشانه داشتن را به داماد های عزیز هدیه میدهد. اما برای اینکه خوش تیپ باشید باید تا حدودی از سلایق شخصی خود بزنید و به اصطلاح باید با برخی نکات کنار بیایید تا بتوانید در روز عروسی تان خوش بدرخشید. این پیشنهاد از آن رو است که چون لباس عروس خانم سفید است می بایست شما تا حدودی با همسرتان متفاوت باشید.

توسط افراد مجرب در لباس مردانه، توصیه شده باشد. نیازهایی که افراد در کنار هم به رفع آن ها می پردازند. اما این صحبت ها ملاک این نیست که شما به سراغ کت و شلوار براق بروید. در ادامه به برخی از مهمترین این عوامل پرداخته شده است. تزیین لباس داماد برای شب یلدا را از سایت پست روزانه دریافت کنید. بنابراین، رسم بر این قرار بود که لوازم آرایشی، لباس های لوکس و مجلسی، طلاجات و بسیاری از اقلام دیگر، در موقع عقد و عروسی از جانب خانواده ی داماد برای عروس خریداری شود. اما این رسم کهن هنوز به قوت خود باقی مانده است و خانواده ها برای اجرای آن اصرار می ورزند.