انتخاب لباس داماد

همچنین عمدتاً با تاکسیدو از پاپیون استفاده میکنند، این در حالی است که در کتوشلوار معمولاً از کروات استفاده میشود. بالطبع یکی از مهمترین مواردی که میبایست برای جشن نامزدی تهیه نمایید لباس نامزدی داماد می باشد.اکثریتمان واقف هستیم که تهیه لباس خصوصا برای یک مراسم خاص کار راحتی نیست.با وجود تنوع و گوناگونی رنگ ها، هکچنین مدل ها شاید تصور کنیم دستمان برای انتخاب باز است اما اینگونه نیست.برخی مواقع تنوع زیاد باعث مردد شدن در تصمیم می شود.تشریفات 360 شما را در این امر راهنمایی می کند تا سردرگمی هایتان جبران شود. یکی از نکات ریز اما تاثیر گذار در لباس داماد دکمه های سر دست است. دکمه سردست باوجودیکه کوچک است، تأثیر زیادی در شیکبهنظررسیدن لباس دارد.

هاکوپیان؛ برند خوشنامی که سالهاست در زمینه پوشاک فعالیت میکند. علتش هم این میباشد که کت های یک یا ۲ دکمه، یقه بازتری د ارند و پیراهن ذیل کت بیش د یده میشود ، در نتیجه حالت رسمی تری پیدا میکند . به صورت میانگین در جهان هر شخص در سال ۲۰۰ شاخه گل خریداری میکند این در حالی ست که این آمار در ایران به کمتر از ۱۹ شاخه می رسد. این روش از سادهترین راهها برای ساخت سبد گل است. بهعنوان مثال، یقهی تاکسیدو از جنس ساتن است، این در حالی است که یقهی کتوشلوار معمولی جنسی متفاوت از جنس کل کت ندارد. در مراسمهایی مانند مراسم پاگشا، شب یلدا، عیدی و…

پس چه بهتر است اگرتا جای ممکن از الگوهای شلوغ و گیج کننده برای چشم دوری کنید و ست لباس عروسی و دامادی خود را در جزئیات المان ها و طرح های جزئی مانند اکسسوری، دسته گل و مدل لباس محدود کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که حلقه ی شما چه رنگی است. لباس خوب برای داماد در تمام فرهنگ ها مشترک است ولی اینکه چه نوع کت و شلواری مورد پسند داماد است به شخصیت و اندام او مرتبط است. او دربارهی قیمت کت شلوار دامادی توضیح داد: «کت شلوار دامادی تو این راسته، حداکثر پولی که یک داماد بخواد بده ۴ میلیونه. عروس خانم های خوش سلیقه میتوانید بهترین مدلهای کت و شلوار ، سبک آرایش و لوازم جانبی داماد به همسر خود پیشنهاد بدهید او این روزها وقت کافی ندارد! افراد بیشتر به دنبال یک محصول خاص خواهند بود تا خرید خود را به بهترین شکل انجام دهند.

اگر این تیپ و سبک را میپسندید باید به جزئیات بهاندازه کلیات استایل اهمیت بدهید و با انتخاب رنگ موردعلاقهتان، کتوشلواری همهپسند و بیدردسر برای روز عروسیتان داشته باشید. بد نیست بههنگام اجاره یا خرید کتوشلوار داماد نگاهی هم به دستمال جیب داشته باشید. دستمال جیب میتواند با ایجاد تضاد رنگ موجب زیباتر جلوهکردن لباس داماد شود. کدام سبک از لباس و کت شلوار دامادی را بخریم؟ سعی میکنیم بهطور کامل به هر یک از این پرسشها پاسخ دهیم. پاسخ پرسش اول یعنی اینکه اصلاً کت و شلوار دامادی با کت و شلوار معمولی تفاوت دارد یا خیر، مثبت است. به همیندلیل بهتر است کیفیت را بر قیمت ترجیح دهید و سبد گلی را انتخاب کنید که در نگاه اول تاثیرگذار باشد.