اموزش پوشیدن لباس عروس – Tjoor

یکی از کارهای مهمی که تازه عروسان قبل از آغاز جشن عروسی باید انجام دهند انتخاب یک لباس عروس زیبا و مناسب با ویژگی های ظاهری آن ها می باشد که به همین منظور در این مطلب می خواهیم کلکسیونی از جدیدترین و شیک ترین انواع مدل لباس عروس ۲۰۲۰ را برای مشاهده در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تا قبل از جنگ جهانی اول روز به روز تجملات و زرق و برق لباسهای و زندگی ها بیشتر و بیشتر می شد. مهمترین نکته در هنگام خرید لباس برای نگهداری درست از آن این است که لباس در بدن شما راحت باشد.در این مقاله به نکاتی در زمینه نحوه نگهداری لباس عروس قبل و بعد از مراسم همچنین به مواردی در زمینه خرید بهترین گزینه اشاره کردیم. به یاد داشته باشید که رعایت کردن این نکات می تواند موجب نگهداری هرچه بهتر از لباس شده و شما را در زنده کردن خاطرات شیرین زندگی یاری کند.

اگر در سه سالن اولی که رفتید، لباس مورد نظرتان را پیدا نکردید، بهتر است از مزون های بیشتری دیدن کنید و مدلهای متنوعتری را امتحان کنید. اگر مدل لباس شما به گونه ای است که دنباله ی آن بلند است و شما نگران چروک شدن آن هستید، بهتر است که در صندلی عقب بنشینید تا جای بیشتری برای شما باشد و لباس تان چروک نشود. ۵. اگر درشت اندام یا چاق هستید یا حتی لاغرید و همسرتان هم لاغراندام است، ژفون های بزرگ زیر لباس نپوشید و از خیاط بخواهید ژفونی با اندازه متوسط یا حتی کوچک برایتان آماده کند. علاوه بر این، شما موظف هستید تا صبح فردای مراسم، در اسرع وقت نسبت به عودت جامه اقدام کرده و آن را تمییز و بدون عیب و نقص تحویل مزون داده و چک ضمانت یا ضمانت نامه را دریافت کنید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که قد کوتاهی دارند پیشنهاد ما به شما این است که شنل لباس را نیز کوتاه انتخاب نمایید ولی برای خانم های بلندقد، شنل بلند شکوه بیشتری به همراه خواهد داشت. نکته سوم: عروس خانم هایی که گودی کمر کمی دارند، با سفارش یک دامن پف کرده بزرگ، گودی کمر را باریک تر نشان داده که استفاده از تور توصیه می شود. حتی ممکن است افرادی وجود داشته باشند که بخواهند سنت شکنی کنند و لباس عروسی با رنگی متفاوت تر انتخاب کنند. البته هنوز هم در جاهایی مثل هندوستان این سنت وجود دارد که لباس سفید را برای ادای احترام به متوفی بر تن می کنند و لباس عروس به رنگهای دیگری است. در دهه ۱۸۹۰ استفاده از لباس سفید برای عروس همه گیرتر شد.

در این میان اولین برند معروفی که به طور رسمی لباس عروس کوتاه را معرفی کرد ، کوکو شانل بود که در دهه ۱۹۲۰ پیراهنی تا زانو با یک دنباله بلند و البته به رنگ سفید را رونمایی کرد. در قدیم از لباس سفید معمولا برای مراسم سوگواری و تدفین سلطنتی استفاده میشد و برای اولین بار در دوران مدرن (سال ۱۸۴۰ ) ملکه ویکتوریا سنت شکنی کرد و از رنگ سفید برای لباس عروسش استفاده کرد و پس از آن در سراسر اروپا و آمریکا رواج پیدا کرد. پس از آنکه لباس عروس را برای اولین بار پوشیدید کمی با آن راه بروید و بنشینید تا مطمئن شوید که لباس برای شما راحت است. ما شما را درک میکنیم. پس فقط چند نفر را انتخاب کنید و با خود به همراه ببرید. در زمانهای قدیم که به دوران وسطی معروف است ازدواج میان دو فرد بسیار مهم بوده و فقط پیوند بین عروس و داماد نبوده بلکه پیوندی بین خانواده ها و بنا به جایگاه اشخاص پیوند بین کسب و کار و تجارت و در جایگاه بالاتر پیوند بین دو کشور بوده است.