از پیراهن تنگ اصلا استفاده نکنید

یک کت و شلوار خاکستری روشن می تواند برای روزهای گرم شما را خنک نگه دارد، اما اضافه کردن یک جلیقه ظاهر رسمی تری می دهد. برای فصلهای گرم هم میتوانید از پارچههای کتان و نخی استفاده کنید. کلیپ فرمالیته ضبط می کنند و هزینه زیادی صرف آلبوم مخصوص عروس و داماد می کنند اما ما فقط دوربین ساده ای کرایه کردیم که از مراسم فیلم یادگاری داشته باشیم.ساده گرفتیم که بقیه جوان ها هم ساده بگیرند. رنگ های بسیاری برای پاییون هست ولی همیشه پیشنهاد می شود که برای کت و شلوار دامادی و تیپ های مجلسی، همیشه جزء تیره رنگ آن بکار برده شود. بمنظور خرید کت و شلوار دامادی رنگ های رسمی همچون مشکی، سرمه ای و یا زغالی تیره را برگزینید .

داماد آن را در دست میگیرد که به آن «خیزرانه المعرس» میگویند. اینکار باعث می شود جذابیت و هیجان بیشتری هم به عروس و داماد و هم به مهمانان دست دهد. ممکن است یک دست کت و شلوار تر و تمیز در کمد لباسهایتان داشته باشید که کمتر آن را پوشیده باشید. حتی در بعضی موارد عروس و داماد تم خاصی برای مراسم خود انتخاب میکنند و تم رنگ نامزدی را نیز با رنگ لباسشان ست می کنند تا همه موارد یکدست و یکنواخت باشد. درست است که آقایون به اندازه خانم ها درگیر تزیین و دیزاین و این حرف ها نیستند اما به نظرم تزیین خرید های آقا داماد البته در حد عرف و صرفا جهت زیبایی نه پز دادن و ریخت و پاش حتی برای آقایان هم با ارزش است چون متوجه میشوند چقدر خودشان و خوشحالی شان برای عروس خانم و خانواده اش مهم بوده ،درست است انجام این گونه مراسم با تجملات و هزینه های گزاف احمقانه و غلط است اما در حد عرف و عقلانی زیبا ست و شوق و ذوق عروس و داماد را از مدت نامزدی خود بیشتر میکند و به آنها خاطرات به یاد ماندنی از دوران عقد و نامزدی شان میدهد.

به این فکر کنید که چقدر مراسمتان با این رنگ ها خاص تر میشود. البته منظورمان عروسهایی است که لباسهایی بزرگ و حجیم میپوشند و استایلی با جزئیات دارند. نفر اول سمت چپ در تصاویر مرحوم مهرداد میناوند است. مهرداد میناوند بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس که به علت درگیری ۹۰ درصدی ریه به ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود،سال گذشته درگذشت. مهرداد میناوند بازیکن اسبق تیم ملی ایران و پرسپولیس بهمن سال گذشته براثر ابتلا به کرونا درگذشت. مهرداد میناوند آذر ماه امسال برای دومین بار ازدواج کرده بود، اما متاسفانه کرونا اجازه نداد زندگی مهرداد و همسرش چند ماه بیشتر دوام بیاورد. اما ماجرا از این قرار است که کتوشلوار مناسب دقیقا چه ویژگیهایی دارد؟ انتخاب لباس داماد از کت و شلوار گرفته تا کفش و کمربند برخلاف آنچه ظاهر ماجرا نشان میدهد چندان هم سهل و آسان نیست، این انتخاب ریزهکاریهای خاص خودش را خواهد داشت، به خصوص وقتی قرار است داماد هم پابهپای عروس خانم در شب عروسی بدرخشد.

در خرید هدیه برای آقایان باید به این نکته توجه داشته باشید که آقایان به کاربردی بودن هدیه بسیار توجه می کنند، بهتر است برای کادو شب عید از وسایل مورد نیاز و لوازم شخصی وی انتخاب کنید. لباس داماد در قیاس با لباس عروس که از فرم و دوخت و استایل بسیار متنوعی برخوردار می باشد، تنوع زیادی نداشته و باید همراستا با اندام، رنگ پوست و استایل داماد تنظیم شود. مهرداد میناوند متولد سال ۱۳۵۴ بود و طی سالهای ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۲، ۷۵ بار پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را بر تن کرد.مهرداد میناوند مدافع چپ فوتبال ایران سال ۱۳۷۴ از پاس به پرسپولیس آمد.مهرداد میناوند و در ۳ سال حضورش ۸۹ بار با پیراهن این تیم بازی کرد و ۱۳گل به ثمر رساند. در این مقاله قصد داریم با شما نکاتی را درباره انخاب نوع لباس دامادی با توجه به شرایط ظاهری به شما ارائه کنیم.