از پیراهن تنگ اصلا استفاده نکنید

ساعت نیز یک مقوله ایست که می تواند از شما یک داماد خوش تیپ بسازد توصیه اول و مهمتر این است که ساعتی که برای دامادی انتخاب می کنید تمام استیل باشد. یعنی داماد شلوار و پیراهن سفید به تن می کند و تیپش را با ساسبند تکمیل می کند. در واقع باید لباسی را انتخاب کنید که در آن احساس راحتی می کنید و می توانید در کنار همسرتان عکسهای زیبا و طبیعی بگیرید. این ترکیب رسمی ترین ترکیبی است که شما می توانید برای لباس دامادیتان از آن استفاده کنید. معمولا ست لباس زن و شوهر برای عقد، نامزدی و یا بله برون، باید در طرح، رنگ و یا بافت لباس، دارای هارمونی است. هزینه­های زیاد یک مراسم عروسی و ماندگاری عکس­ها و فیلم­ها از این شب بزرگ، اهمیت دقت در برگزاری تشریفات را بیشتر کرده است.

البته لازم است این را نیز بدانید که اگر کفش سفید را انتخاب کرده اید ناگزیرید که فقط به جوراب سفید فکر کنید.شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با انتخاب لباس دامادی به مقاله مربوطه مراجعه نمایید. یکی دیگر از انتخابهای عالی و راحت برای لباس فرمالیته داماد، تیپ اسپرت کلاسیک است؛ یعنی پیراهن و شلوار به همراه جلیقه برای داماد انتخاب شود و در جیب آن، پوشت متناسب با دسته گل عروس خانم قرار داده شود. چنین استایلی برای عکاسی و کلیپ فرمالیته عالی می شود؛ مخصوصا اگر آقای داماد تیپ اسپرت کلاسیک را انتخاب کرده باشد. در این استایل، هیچ نیازی به کت نیست و همین لباسها، داماد را حسابی خوش تیپ و جذاب می کند. یکی از باحال ترین و جذاب ترین انتخابها برای آقای داماد در روز فرمالیته عروسی، تیپ نیمه اسپرت است. در این نوشته راهنمای انتخاب لباس فرمالیته عروس و داماد را می خوانید و از شما دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

انتخاب بین این دو هم کاملا سلیقه ای است اما ما به شما دستمالی از جنس کرواتتان را پیشنهاد می کنیم. پیشنهاد می کنیم که بگویید اپلهای کت را برایتان بزرگتر کنند و کمر کت را تا حدی بگیرند تا در آن راحت باشید. لباس فرمالیته عروس باید راحت تر از لباس عروسی باشد تا عروس بتواند خیلی راحت با آن راه برود و احساس راحتی کند. بیشتر مراکز فروش یا اجاره کتوشلوار دامادی خیاطهایی دارند که لباس را به تن مشتری کاملا اندازه میکنند. اگر خوشسلیقه باشید، میتوانید رنگ دوبنده را بهصورت هوشمندانه با رنگ کتوشلوار و پیراهنتان ست کنید. در این سبک لباسها، المانها، طرحها و رنگها باهم ست میشوند و یک مدل ست لباس مجلسی عروس و داماد را ایجاد میکنند. البته سایههای ضعیفی از آبی و کرم رنگ هم تا زمانی که با لباس عروس در منافات نداشته باشد، مناسب خواهد بود.

بهتر است دسته گل فرمالیته را کاملا هماهنگ با لباس فرمالیته عروس انتخاب کنید. آستین لباس ها هم پف دار، کلوش یا چین دار است. نکته مهم دیگر در مورد رنگ لباس ها زمان برگزاری عروسی یا جشن می شود.نکته مهمی که باید مورد توجه ساقدوش های داماد قرار گیرد این نکته است که کراوات یا پاپیون. یعنی یا برای تنگ کردن لباس به خیاط مراجعه کنید و یا غذا خوردن تان را اصلاح و ورزش را شروع کنید. کراوات و جلیقه و دستمال جیبی، هم رنگ بوده و کمپوزیسیون رنگ خوبی را برای طراحی استایل موقر و لاکچری ایجاد می کند.