آشنایی با انواع لباس عروس + نکاتی برای انتخاب لباس عروس

تصویریا از لباس عروس تور دار بلند کیم کارداشیان که حتی در زمان ازدواج هم دست از سلفی بازی بر نمی دارد. اندازهگیری اندام بهدرستی و دقت و دوختن لباس با پارچههای حساس لباس عروسی نیاز به تجربه و سلیقه دارد. چرا که استرس دختر و پسر را به خصوص افرادی که کم سن و سال هستند را افزایش می دهد. در کل برای افراد خیلی چاق، رنگ های تیره برای طراحی استایل در فصول مختلف به خصوص لباس عروس توصیه می شود. استفاده از پارچه دانتل در این مدل لباس به خصوص در قسمت دامن نتیجه خوبی را می دهد. اگر شما هم در آینده ای نزدیک به دنبال انتخاب یک لباس عروس جذاب برای رویایی ترین شب زندگی تان هستید، مجموعه ویدیوهای آموزشی زیر را در نظر داشته باشید.

این ست پیشنهادی برای دوشیزه های قد کوتاه مناسب خواهد بود. همه دوست دارند در این پوشش سفید رنگ، با شکوه ترین جامه رویایی ترین شب زندگی خود را در اختیار داشته باشند. در نظر گرفتن فرم و طرح اندام مهمترین فاکتور برای انتخاب یک لباس عروس مناسب است. نکته دوم: نکته بعدی آن که اگر نیم تنه بالایی شما، بلند تر از نیم تنه پایین به نظر می رسد، مدل هایی را در دستور کار قرار دهید که خط کمر بالاتری داشته و توازن در استایل حفظ گردد و اندام شما به فرم ساعت شنی اصطلاحا نزدیک تر شود. همان طور که می دانید، این نوع پوشش خاص، از جنس های مختلفی تهیه می شود و افراد بر اساس سلیقه، وزن، قد، استایل، فرم صورت و به طور خاص، سلیقه خود، آن را انتخاب می کنند. اما این مزیت را دارد که متناسب با اندام شما و درست طبق سلیقه خودتان تهیه شده است.

در صورتی که لباس عروس آستین دارد انتخاب نکردهاید میتوانید از یک دستبند شکیل اما ساده استفاده کنید تا زیبایی دستان شما را چندین برابر کند. اگر هنوز کفش نخریده اید، بهتر است کفش هایی را انتخاب کنید که پاشنه ی یک تکه و یا تخت دارند تا در روز عروسی راحت تر باشید. اکنون سایت های بسیاری در داخل و خارج از کشور برای مشاهده و انتخاب و حتی سفارش این جامه خاطره انگیز و فاخر وجود دارد که با گشتی چند دقیقه ای در اینترنت بر روی کلید واژه هایی مانند wedding dress می توانید به تصاویر و اطلاعات و الگوهای خوبی دست یابید. اگر جزو کسانی هستید که مد روز برایتان اهمیت دارد لباس عروس آستین پفی گزینه درخور توجهی خواهد بود. مخصوصا اگر درشت اندام هستید و استایل منحنی شکل (CURVE) ندارید. نکته ای که باید توجه کنید ان است که لباس هایی که دامن آنها A شکل است و یا دامن پف دار دارند، برای عروس خانم هایی که قسمت های پایین بدن آن ها چاق است و اصطلاحا اندامی گلابی شکل دارند، مناسب خواهد بود و توصیه شده است.

گلابی : اندام گلابی شکل به افرادی تعلق می گیرد که پایین تنه بزرگتری نسبت به بالا تنه دارند. به یاد ماندنی ترین پوششی که یک بانو در طول زندگی بر تن می کند را معمولا به ۳ طریق سفارش می دهند. لباس عروسي كه روي مانکن زيباست دلیلی ندارد روي تن شما هم زيبا به نظر بیاید. بنابراین، اگر قرار است برای خرید و پرو لباس عروس این روزها به بازار بروید حتما این نکته ها را به خاطر بسپارید. لباس عروسی پری دریایی بدون پشت پشت باز گزینه ایده آل برای اضافه کردن یک ظرافت ظریف و شیک به یک لباس عروسی ساده است . لباس عروس ، یکی از ویژه ترین پوشاک هایی است که مزون دارها نسبت به سفارش و اجرای آن اقدام می کنند و به همین خاطر، برای کسانی که به دنبال انتخاب این پوشش فاخر و به یاد ماندنی هستند، فرآیند انتخاب جامه ای متناسب و شیک و جذاب، کاری بسیار دشوار است.