آشنایی با انواع لباس عروس + نکاتی برای انتخاب لباس عروس

یکی دیگر از بخشهای جذاب و پردرآمد دنیای طراحی مد و لباس، طراحی لباس عروس است. دنباله کشیده شده بر روی زمین: یک عکس کلاسیک دیگر نشان دادن دنباله ی لباس روی زمین است که اگر در طبیعت گرفته شود کنتراست رنگی بینظیری را پدید می آورد. اگر عروسی شما در یک ساحل برگزار شود میتوانید عکس های بسیار زیبایی از دامن خود داشته باشید. بهتر است قبل از انتخاب نهایی، تصویر لباسی را که با توجه به سلیقه و خواست شما قرار است برایتان دوخته شود از نزدیک ببینید. در مورد سایز لباس عروس باید توجه کنید که باید لباس عروس، متناسب با سایز زمان هم اکنون شما باشد و لباس را به نحوی تهیه کنید که امکان تغییر سایز آن وجود داشته باشد. آستین ژولیت یک مدل آستین است که بعضی از عروس خانمها آن را دوست دارند البته نه تعداد زیاد.

زیرا این لباس شاید یکی از مهمترین لباس هایی باشد که یک خانم در طول دوران زندگی خود به تن می کند و معمولا هم یکبار اینکار را انجام می دهد. همانطور که قبلا گفتیم، مهمترین نکته در زمان انتخاب لباس عروس قابلیت مخفی کردن ایرادات اندام شما و برجسته کردن زیبایی آن توسط لباس است. همینطور میتوان از بازار آن را تهیه کرد و یا اجاره کرد. خانمهای قد بلند میتوانند لباس عروس دنباله دار انتخاب و تهیه کنند و البته لباس عروس دنبالهدار برای خانمهای قد کوتاه به هیچ وجه مناسب نیست، انتخاب لباس عروس دنباله دار به محل برگزاری مراسم عروسی نیز بستگی دارد. مرکز تهیه کارت مراسم عروسی هم در تهران، میدان بهارستان است. مورد مهمی که می بایست دقت زیادی به آن داشته باشید انتخاب لباس عروس مناسب با قد و وزن شما می باشد که می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی هر چه بیشتر شما در مراسم عروسی داشته باشد.

از موارد مهم روانی که یک طراح لباس عروس باید توجه کند این است که هر عروس خانمی که میخواهد در مراسم عروسی خود ظریف و لاغر بهنظر برسد. ممکن است انتخاب بعضی لباس ها مانند انتخاب مدل مانتو جدید هیجان انگیز باشد و همیشه به دنبال مدلی جذابتر باشید اما انتخاب مدل لباس عروس بدلیل اینکه در یک شب خاص آن را می پوشید از جذابیت و هیجان دو چندانی برای بسیاری از خانم ها برخوردار است. اگر لباس برایتان بلند یا تنگ و گشاد باشد یا اگر راه رفتن تان را مشکل کند به هیچ عنوان نباید آن را انتخاب کنید. کوچه برلن، مراکز خرید ونک، مرکز خرید میرداماد و مرکز خرید پاسداران هم از مراکز بورس لباس عروس هستند. عروس خانمهایی که میخواهند لباسشان خیلی باز نباشد میتوانند از مدل آستین حلقهای استفاده کنند چون تا گردن پوشیده میشود.

این نوع لباس در انواع مدل های مختلف: پف دار و پرنسسی، شاینی، دنباله دار، مدل لباس عروس پوشیده با کلاه که در انواع مدل لباس عروس ساده و طراح دار در بازار موجود است. قیمت کیف و کفش و چتر و دستکش و تاج و تور و کلاه و شنل و را هم که جمع کنیم، مسلما عددهایی خیلی بالاتر از قیمت لباس عروس می رسیم. شما برای انتخاب لباس عروس فقط ژورنال ها را نگاه نکنید بلکه بهتر است به فروشگاههایی بروید که بتوانید در میان رگال لباسها قدم بزنید به لباس ها دست زده و جنس آنها را لمس کنید. لباس های عروس زیادی را در این مجموعه قرار دادیم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید از میان آنها بهترین انتخابتان را انجام دهید. در برخی از مواقع ، سالنها برای فروش لباس عروس تخفیف قابل توجهی ارائه می دهند. طلاکاری میلیاردی روی لباس این عروسخانم چاق!