آشنایی با انواع لباس عروس + نکاتی برای انتخاب لباس عروس

این دامنهای زیبا این روزها طرفداران زیادی دارند، زیرا میتوانند در نگاه اول مخاطب را بفریبند ولی در حالت تمام قد چشم را مورد نوازش قرار میدهند. حجم اضافه شده در بالاتنه سبب میشود تا شکل بدن شما مانند یک ساعت شنی دلچسب به چشم بیاید. اگر هوا سرد است، می توانید یک کت از جنس لباس عروس هم سفارش دهید تا وقتی برای عکاسی در فضای بیرون و یا باغ هستید، سرما نخورید. با همهی برنامهریزیها و کارهای مختلفی که باید برای آن روز بزرگ انجام دهید، فکر انتخاب یک لباس عروس مناسب با اندامتان، بیشتر از همه شما را مشغول میکند.

در این لباس اندامتان لاغر و در عین حال جذاب به دیده میشود و یک اندام ساعت شنی زیبا را به دیگران القا خواهید کرد. کسانی که دارای بدن ورزشی و لاغر هستند هم میتوانند از این مدل لباس عروس استفاده کنند. عروسهایی که نگران باسن بزرگ هستند و در ضمن میخواهند در لباسشان احساس راحتی کنند این لباس عروس برایشان مناسب است. همانطور که از اسمش مشخص است، شما با پوشیدن این مدل احساس یک پرنسس را خواهید داشت. مراسم عروسی شما یک بار اتفاق می افتد و حتما دلتان می خواهد در آن شب بدرخشید، بنابراین همان اول سنگ خود را با خیاط وا بکنید و اجازه ندهید نظرش را برای راحت شدن کارش به شما تحمیل کند و اگر عیب و ایرادی در لباس می بینید با قاطعیت بخواهید آن را اصلاح کند و تحت تاثیر رفتار و نشان دادن دلخوری اش قرار نگیرید.

همراهی آن با دسته گل هایی با گل های رنگ روشن نیز تکمیل کننده یک شب با شکوه خواهد بود. این پیراهن نیز توسط اسکار د لارنتا طراحی شده بود و راحتتر و سادهتر از لباس عروس اصلی بود. در ادامه این مطلب، با انواع بالا تنه در لباس عروس آشنا خواهیم شد. در ادامه شما را با انواع لباس عروس آشنا می کنیم. کریستوس کاستارلوس یکی از مشهورترین برندهای لباس عروس است. این مدل لباس عروس نسبتا تنگ است و تمام زیبایی اندام شما را برجسته مینماید. قدهای متوسط و بلند برخلاف کسانی که قد کوتاه و ریزنقش هستند، در این لباس جلوهی خوبی دارد. لباسهای امپراطوری برای خانمهای ریزنقش هم مناسب است. همچنین برای اندام ریزنقش که میخواهند منحنیهای خود را به نمایش بگذارند بسیار مناسب است. عروسهایی که اندامشان بدون پستی و بلندی خاصی است، یعنی اندام یکسره دارند، لباس این چنینی برای آنها خوب است. لباسهای راسته ممکن است در نگاه اول ساده و بدون پستی و بلندی خاصی به نظر برسند اما در واقع یکی از مورد پسندترین و ظریفترین مدلهایی است که دیده میشود.

مارک این لباس عروسی ساده اما اصیل Givenchy است. اما اینکه کدام یک از آنها مناسب اندام شماست، ایجاب میکند که اول؛ مدل اندامتان را بشناسید و دوم؛ بتوانید متناسب با آن لباس عروس انتخاب کنید. با پوشیدن این مدل لباس عروس، در عین اینکه لباسی چسبان را به تن میکنید، میتوانید گشادی زیبایی هم در پایین آن داشته باشید. لباس عروس مدل ماهی به دلیل اینکه فرم کمر را خیلی خوب جلوه میدهد میتواند پیشنهاد خوبی برای انتخاب لباس عروس برای شما باشد. لباس های گشاد در ناحیه شکم برای این دسته از افراد مناسب تر است. این طرح برای عروس خانم هایی که کمر باریک و شکم صافی دارند مناسب است، در این مدل لباس تا پایین باسن تنگ بوده و از ناحیه پایین باسن دامن برش خورده و به شکل کلوش یا چین دار است.