آخرین مد لباس داماد و ساقدوش داماد

124 هزار صلوات مهریه ام بود! تقریبا 4 ساعت باهم حرف زدیم و ساعت 12 شب بود که رفتند. بعد از حدود یک ساعت که با دیدگاهم آشنا شد و فهمید تصورش از ازدواج اشتباه است. خواندن مقاله چه نوشیدنی برای مراسم خواستگاری مناسب است؟ برای دوستانتان در پیام رسان های معروف به اشتراک بگذارید. در روزهای عادی و مجالس دورهمی و جشن های غیر رسمی و خودمانی انتخاب کت هایی با سرشانه های پهن و افتاده اشکالی ندارد و برخی افراد به دلیل این که در آن ها احساس راحتی می کنند به سراغ این مدل کت ها می روند. جنسی که برای کت و شلوار دامادی تان انتخاب می کنید از هر جنسی می تواند باشد مشروط بر اینکه روی تن شما ایست خوبی داشته باشد و کاملا شق و رق باشد. اینکه همیشه باید ماموریت باشد. پس از رفتن خانواده آقا حسام حرف از مهریه شد و اینکه قرار است چقدر باشد.

پدر آقا حسام پیشنهاد داد که چون هر دو خانواده در مسافرت هستیم برای گردش به بیرون برویم و شاهرود را ببینیم. لباس عقد برای دامادها در انواع طرح های متنوع موجود می باشند و بهتر است شما با توجه به سلیقه شخصی و ویژگی های ظاهری تان از بین آن ها لباسی مناسب را انتخاب نمایید. داماد دارای صورت مربعی: باید مدلهایی را انتخاب کنند که چهره آن ها را ظریفتر و مستطیلی شکل نشان دهد. تهیه کت شلوار دامادی آسان تر از تهیه لباس عروس می باشد که دارای ظرافت ها و حساسیت های مخصوصی می باشد و فروشگاه ارائه آن هم در مراکز استان ها و هم در تهران خیلی کمتر از فروشگاه فروش و عرضه لباس دامادی می باشد.

برای دامادهای چاق پارچه های سبک و دارای راه راههای عمودی مناسب تر است. مثلا روز خواستگاری به من گفت ما یک فامیل داریم که حقوقش از همه کمتر است. لباس هایی که برای عید خریده بودم را به تن کردم و حتی چادر هم از زن برادر اقا حسام گرفتم.خرید عقد هم نرفتیم حتی حلقه ها را هم چند روز قبل از عروسی خریدیم. در خرید کادو عید نورز قیمت آن مهم نیست و تنها چیزی که مهم است ارزشی است که شما برای عزیزانتان قائل هستید و از طریق دادن کادو عید نوروز، مهم بودن آنها را یادآور می شوید. رنگی که هیچ گاه از مد نمی افتد و می توان لباس های رسمی مردانه به این رنگ را در همه نوع مراسم از عقد و عروسی تا عزا و رویدادهای ملی و بین المللی و اداری و روزمره بر تن کرد. دو تا جانماز پهن کردیم و همین شد سفره عقدمان!

رفتیم حرم. البته آن موقع اینطوری نبود که سفره عقد بیاندازند. حالا باید وسایل مان را جمع می کردیم و از شاهرود می رفتیم مشهد برای عقد. بلندی یقه کت هم باید طوری باشد که یقه پیراهن از کت بیرون باشد. باز هم میگوییم: از جزئیات غافل نشوید! دست از سوال های مسخره اش برداشت و جدی شد. فردای آن روز آزمایش دادیم و وقتی جواب ها مثبت شد قرار شد عقد کنیم. مراسم عروسی در قدیم دو شبانه روز بود. فردا ساعت 9 صبح برگشتند و حرف هایی که مانده بود زده شد. مراسم خواستگاری در خانه اقوام مان در شاهرود بود و به همین خاطر تقریبا همه فامیل حضور داشتند.