آخرین مد لباس داماد و ساقدوش داماد

حتی می توانند با خط ریش بلند و پر و ریش کم پشت آرایش خاصی داشته باشند. داماد دارای صورت لوزی شکل: یک ریش پر می تواند به کوچک کردن و ملایم تر کردن چهره این دامادها کمک کند. برای گریم داماد معمولا از مواد غیر چرب و مات استفاده می شود. معمولا مشاوران مد به افرادی که گردن کوتاه دارند توصیه می کنند از کراوات به جای پاپیون استفاده کنند. ریش تقریبا نامرتب و کوتاه یا متوسط به چنین جلوه ای کمک می کند. حساسیت در مورد دکمه های سر استین شاید به نظر چندان مهم نباشد اما از کوچکترین وسایل لوکس لباس داماد به شمار می رود که از چشم هم دور نمی ماند . انتخاب لباسی مناسب برای عقد محضری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است آقایان جوان در انتخاب لباسی که قرار است در محضر بپوشند حساسیت لازم را داشته باشند تا شیک پوش و خوش استایل تر از همیشه به نظر برسند.

داماد دارای صورت گرد: این دامادها باید طوری اصلاح کنند که چهره آنها مردانه تر به نظر رسیده و به فرم بیضی مشابه باشد. در حالی که برای پوشیدن جلیقه اول باید به فصل نگاه کنید و دوم به اندامتان. نیز به لیست رنگ های انتخابی اضافه شده است . مخصوصا برای افراد با چهره کوچک و دارای خط ریش باید دقت شود تا مدل ریش انتخابی شان فرم چهره را به هم نریزد. برای انتخاب لباس داماد باید بیشتر به دنبال کت و شلوار های تیره رنگ و یا سفید رفت. خشکشویی لباس عروس و داماد را به کجا بسپاریم؟ به طور کلی می توان گفت گریم داماد به صورت اصلاحی انجام می شود و آرایش محسوب نمی شود. اصلاح مناسب برای داماد از ضروریات می باشد. مثلا دامادهای لاغر و ریز نقش می توانند از کت و شلوار روشن و جلیقه استفاده کنند تا جلوه ی بهتری داشته باشد و همچنین دامادهای درشت هیکل می توانند از رنگ های تیره و کت های بدون اپل یا با اپل کوچک برای لاغرتر نشان دادن خود بهره بگیرند.

به عنوان مثال صورت های لاغر پرتر شده و بالعکس. وضعیت بازار هم الان بهتر شده در زمان اوج کرونا ضرری نداشتیم و سودی هم در کار نبود، اما با واکسن زدن مردم، الان نسبت به زمان کرونا ۴۰ درصد بهتر شده. اگر زودتر و در فصلی دیگر خرید کنید، تنوع لباسِ متناسب با زمان برگزاری مراسم کمتر خواهد بود و انتخابهایتان محدود میشود. برای مراسم در فصل بهار و تابستان یک پیراهن سفید یا رنگ روشن بهترین گزینه است. حتی می توان این کت شلوار را با ژاکت های مخمل برای فصل زمستان نیز امتحان کرد. البته یک جلیقه با دکمه های بسته همچنان مناسب مراسم مهم است اما به داماد کمک می کند که بسیار متناسب با فصل باشد. پارچه های مخصوص دوخت کت و شلوار در برابر مواد شوینده بسیار حساس است. در این حالت می توانید از ریش گرد به دور چانه و بالای لب خود استفاده کنید.

حتی می توانند توسط یک آرایشگر مدرن ریش خود را نامرتب و ژولیده آرایش کنند. همچنین لباس شیک و ستی را انتخاب می کند که از هر لحاظ مناسب اندامش بوده و با فرهنگ و مد روز نیز تطابق داشته باشد. پس، ایده آل ترین سبک کت شلوار دامادی همیشه آن سبکی می باشد که مطابق با تیپ، ظاهر و استایل و علاقه های طرح و رنگ داماد می باشد و او را در این تیپ، جنتلمن و جذاب جلوه بدهد. پوشش داماد در مقایسه با لباس عروس که دارای دوخت و شکل و تیپ خیلی متنوعی است، دارای تنوع بسیاری نیست و باید یکدست با قیافه و اندام، رنگ پوست و تیپ داماد باشد. در غیر این صورت برای دیده شدن در عکسها باید به رقابتی تنگاتنگ با عروس خانم فکر کنید!